Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 12:40, 22 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Agnieszka dzięki za mile odwiedziny Rzeczywiście wszystko super rośnie -łącznie z chwastami nad którymi już nie panuję ale przecież nie będę ich fotografować
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 12:46, 22 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Nowe róże zakupione tej wiosny





własnej uprawy surfinie zaczynają kwitnąć








____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 12:56, 22 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
















____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 12:56, 22 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale cuda nam tu pokazujesz A kompozycja krzesła i węglarki rewelacja Pieknie no i jeszcze w dodatku surfinie własne. Tez Marta ledwo zipie i kreci mi sie w glowie jak na karuzeli Ani nalewki nie trzeba, dzis jezdze od rana zawodowo i jeszcze musze jechac a wieczorkiem na impreze wiec dla kwiatkow nie za wiele czasu mysle, ze jutro odrobie Zazdroszcze im tego spotkania na świecie róż no ale coz moze kiedys tez pojedziemy? No nie? Lilie masz boskie no i biała dalia cudna: U mnie dalie cos slabo rosly przez te deszcze i daleko im do kwitnienia,No romantycznie u Ciebie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Anabell 13:44, 22 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Zaglądam szybko, wszędzie kwiaty w pełni kwitnienia, cynia biała taka ładna ja mam to maleństwo jeszcze nie kwitnie, trzymałam nie mogłam wysadzić nie miałam gdzie.
Masz ładne widoki z każdej strony. Macham i Miłego dnia życzę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
danuta_szwajcer 18:27, 23 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Miłej niedzieli i mam nadzieje ze bez kataklizmow burzowych? U nas upalnie znowi i nie ma czym oddychac ale u Was chyba jeszcze cieplej.Pozdrawiam Czekam na zdjecia
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 22:45, 23 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale cuda nam tu pokazujesz A kompozycja krzesła i węglarki rewelacja Pieknie no i jeszcze w dodatku surfinie własne. Tez Marta ledwo zipie i kreci mi sie w glowie jak na karuzeli Ani nalewki nie trzeba, dzis jezdze od rana zawodowo i jeszcze musze jechac a wieczorkiem na impreze wiec dla kwiatkow nie za wiele czasu mysle, ze jutro odrobie Zazdroszcze im tego spotkania na świecie róż no ale coz moze kiedys tez pojedziemy? No nie? Lilie masz boskie no i biała dalia cudna: U mnie dalie cos slabo rosly przez te deszcze i daleko im do kwitnienia,No romantycznie u Ciebie


Danusia dzięki za mile słowa
Praca w terenie w taki upał ! no nie zazdroszczę Ci.
Już wiem że impreza Ci się udała,fajnie choć przez chwilkę oderwać się od codzienności
A spotkamy się kiedyś napewno w jakimś ogrodowiskowym spotkaniu,zawsze z wielką przyjemnością oglądam relacje z tych spotkań.
U nas dzisiaj obyło się bez burz,raz tylko popadało,a na ogrodzie mam plagę komarów-strach wyjść na podworko.Z trawą już nie daję sobie rady,rośnie nawet na kostce,ale za tydzień przyjeżdża M i mi pomoże to wszystko ogarnąć
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:53, 23 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Anabell napisał(a)
Zaglądam szybko, wszędzie kwiaty w pełni kwitnienia, cynia biała taka ładna ja mam to maleństwo jeszcze nie kwitnie, trzymałam nie mogłam wysadzić nie miałam gdzie.
Masz ładne widoki z każdej strony. Macham i Miłego dnia życzę.


Anabel dzieki za mile odwiedzinki i słowa.
Pozdrawiam i dedykuję Ci Twoją imienniczkę

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:00, 23 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Miłej niedzieli i mam nadzieje ze bez kataklizmow burzowych? U nas upalnie znowi i nie ma czym oddychac ale u Was chyba jeszcze cieplej.Pozdrawiam Czekam na zdjecia


Danusia w takim razie dedykuję CI motyw liliowy


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:05, 23 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837










____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies