Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 10:51, 28 lut 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
hanawier napisał(a)
Witamups troszkę pospałam a tu takie śliczne fotki pozdrawiam


Jak miło Cię widzieć Ja tez troszeczkę pospałam ale co tam najważniejsze że jesteśmy już rozbudzone i caaaaaała naprzód!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Rench 10:57, 28 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nawet nie mów o kilogramach..,aż mnie nosi żeby już lecieć ,działać i gubić
M mnie jednak stopuje ,jeszcze się nie wylizałam po chorobie do końca.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Marta7 10:59, 28 lut 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
grazyna_olszewska napisał(a)
Hej
Ale piękne kocisko a ogród masz piękny o każdej porze
No i dobrze wiedziec że taki duże okazy można spokojnie przesadzać


Grazynka dzięki za miłe słowa A rododendrony maja płytki system korzeniowy i zwartą bryłę więc fajne są do przesadzania
Dzisiaj czeka mnie wyzwanie bo przesadzam starsze krzewy borowek amerykańskich i nie jestem pewna czy dadzą radę ale myślę że dadzą-udzielę im wsparcia psychicznego,dam dogodne warunki do dalszego rozwoju i będzie dobrze
Pozdrowka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 11:08, 28 lut 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)
Nawet nie mów o kilogramach..,aż mnie nosi żeby już lecieć ,działać i gubić
M mnie jednak stopuje ,jeszcze się nie wylizałam po chorobie do końca.


M ma rację,pamiętam jak ja pewnego roku przedobrzylam i będąc przeziębiona poszlam przesadzać krzaczki,tak sie zmachałam że wylądowalam u lekarza z tachykardią ktora mnie trzymała przez parę dni i groził mi szpital.Powiedz wiec M zeby cały czas trzymał Cię za rączkę i mierzył CI puls! wtedy szybko dojdziesz do siebie A jeszcze jakieś małe oklepywanko...
Pozdrówka wieczorem wpadnę do Ciebie,mam tez małe zapytanie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 11:17, 28 lut 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
anka_ napisał(a)
Martuś kochana, ależ masz kobieto cudnie. A dopiero troszkę przejrzałam. Ten winobluszcz..... i reszta- coś wspaniałego. Tak na skróty zapytam- co to za jabłoń - wygląda niesamowicie


Kocisko fantastyczne.


Aniu cieszę się ze podoba Ci sie mój rozgardiasz A wiesz że ja w tym roku też skupiłam sie na uroku tej jabłonki ktora wprawdzie kwitnie krótko(Ok.2tyg)ale jest to piękny spektakl i postanowiłam dosadzić jeszcze ze 2szt. A co do odmiany to nie powiem Ci jak sie nazywa,jak ją kupowalam to nie przykladałam wagi do nazwy -pamietam tylko że prosiłam żeby kwiatki miały ciemny intensywnie rożowy kolor i taki dostałam
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Kasiek 11:20, 28 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Przyszlam na stype po octowcui zamiast lac lzy podziwiam Twoje fotki, wiosne, a juz w szczegolnosci rozowa jablon, cudna jest
____________________
Bawarka
zbigniew_gazda 12:37, 28 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Marta jabłonka śliczna. Dobrze że jesteś to pięknym kwieciem nacieszymy oczka. Pozdrawiam. Kilogramami się nie przejmuj. Tylko pies na kości leci.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
danuta_szwajcer 17:30, 28 lut 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś jak miło, że już jesteś, brakowało Cie tutaj, zaraz optymistyczniej Uwielbiam ten Twoj ogród i tą energię Też mnie tej zimy było bardzo mało, ciągle w biegu i ciągle czasu brak a jak już go mam to moja kochana sunia / szczeniaczek/ nie pozwalała mi na stukanie w klawiaturęNo i może w tym roku wybiorę się w trasę gdzieś w Twoje okolice bo już teraz mogę i o naleweczce pamiętamZdjęcia Twoje jak zwykle takie klimatyczne, sielskie Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
kitek81 19:28, 28 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
piękna jabłonka jeszcze trochę i znów zakwitnie
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 20:13, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek napisał(a)
Przyszlam na stype po octowcui zamiast lac lzy podziwiam Twoje fotki, wiosne, a juz w szczegolnosci rozowa jablon, cudna jest


Kasiek cieszę się że Cię widzę,stypy Ci nie daruję,Ty jako chrzestna matka powinnać być tu na miejscu i łączyć się ze mną w bólu i udzielać mi wsparcia...
A na razie pozdrawiam i macham
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies