Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 20:21, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
zbigniew_gazda napisał(a)
Marta jabłonka śliczna. Dobrze że jesteś to pięknym kwieciem nacieszymy oczka. Pozdrawiam. Kilogramami się nie przejmuj. Tylko pies na kości leci.


Zbyszek jak miłe odwiedziny! A tymi kilogramami trochę się przejmuję gdyż ciężko się schylać w ogródku,ale miło słyszeć że puszyste też jest piękne
Pozdrawiam serdecznie
P.S Jak patrzę się na moją piwonię drzewiastą to zawsze myślę o Twoich wskazówkach
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:35, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martuś jak miło, że już jesteś, brakowało Cie tutaj, zaraz optymistyczniej Uwielbiam ten Twoj ogród i tą energię Też mnie tej zimy było bardzo mało, ciągle w biegu i ciągle czasu brak a jak już go mam to moja kochana sunia / szczeniaczek/ nie pozwalała mi na stukanie w klawiaturęNo i może w tym roku wybiorę się w trasę gdzieś w Twoje okolice bo już teraz mogę i o naleweczce pamiętamZdjęcia Twoje jak zwykle takie klimatyczne, sielskie Pozdrawiam serdecznie


Danusia ta Twoja sunia jest baaaardzo mądra bo wie że spacer na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie jest o wiele zdrowszy niż stukanie w klawiaturę
A jak będziesz w mojej okolicy to zapraszam serdecznie,naleweczki własnej wprawdzie nie mam ale kupię,nalejemy do domowej karafki i będziemy udawać że to swojska na owocach z mojego ogrodka
Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:45, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)
piękna jabłonka jeszcze trochę i znów zakwitnie
pozdrawiam


Kasia ta jabłonka rzeczywiście daje czadu i jest bezproblemowa,zero oprysków,zero nawożenia a jeszcze w zimie ptaszki mają przekąskę
A mam przez przypadek jeszcze jedną posadzoną którą kupiłam jako śliwowisnię Pissardi a okazało się że to jabłonka-a kwiatki ma bardzo ładne takie ciemne bordo
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:21, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kochane koleżanki i koledzy baardzo proszę Was o radę w sprawie tej pergoli przed altanką-rośnie tam z dwoch stron róża William Baffin ale i marnie tam rośnie,jak myślicie co można byłoby tam jej dosadzić do towarzystwa?
Był tam wcześniej powojnik Summer snow ale przesadziłam go ze względu na ekspansywność.





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
ewa004 22:06, 01 mar 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jak mnie dawno u Ciebie nie było Buziaczki, co tam u Ciebie ,wiosenka przyszła .


Ja się nie znam ,ale na pergoli widzę jakiś kolor ...jaki ? coś ,co na rabacie z hortkami się powtórzy ,nie wiem ...może coś różowego ?

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Marta7 22:46, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
ewa004 napisał(a)
Jak mnie dawno u Ciebie nie było Buziaczki, co tam u Ciebie ,wiosenka przyszła .


Ja się nie znam ,ale na pergoli widzę jakiś kolor ...jaki ? coś ,co na rabacie z hortkami się powtórzy ,nie wiem ...może coś różowego ?



Ewuś jak miło Cię widzieć Mówisz coś różowego,lubię różowe -tylko co? Róża,powojnik,wiciokrzew? Na różach kompletnie się nie znam...tam już posadziłam w tamtym roku różę właśnie różową ale kiepściutko tam rośnie i chcę jej dac coś do towarzystwa ale nie wiem co....
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:56, 01 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Jabłonka z tamtego roku




____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Rench 00:41, 02 mar 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Jeśli ściągnęłaś ten przytłaczający ją powojnik,może róża nabierze wigoru.
Nie znam tej róży, ale na zdjęciach,ona sama w sobie jest efektowna.


Może daj inny powojnik,wielkokwiatowy.

http://sklep.clematisy.pl/wielkokwiatowe-wczesnie-kwitnace/35-clematis-jan-pawel-ii-wielkokwiatowy-musisz-go-miec.html

Bo wiciokrzew tez będzie przytłaczający i nie ma tak efektownych kwiatów,jak powojniki.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
danuta_szwajcer 08:13, 02 mar 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś jak tam ze słoncem jest?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 21:52, 02 mar 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)
Jeśli ściągnęłaś ten przytłaczający ją powojnik,może róża nabierze wigoru.
Nie znam tej róży, ale na zdjęciach,ona sama w sobie jest efektowna.


Może daj inny powojnik,wielkokwiatowy.

http://sklep.clematisy.pl/wielkokwiatowe-wczesnie-kwitnace/35-clematis-jan-pawel-ii-wielkokwiatowy-musisz-go-miec.html

Bo wiciokrzew tez będzie przytłaczający i nie ma tak efektownych kwiatów,jak powojniki.


Reniu dzięki Rozświetliłaś mi sytuację,a różyczka w tak doborowym towarzystwie będzie musiała wziąść się za siebie....
Dzięki jeszcze raz
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies