Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Gardenarium 00:04, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No i już po stresie, rozsunęłam zdjęcia I po kłopocie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Marta7 12:00, 20 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Danusiu bardzo CI dziękuję i przy okazji chcę wyrazić swój podziw dla Twojej osobliwosci i do tego co robisz,i chociaż mało się udzielam to jestem na bieżąco-uczestniczyłam na forum we wszystkich Waszych spotkaniach,wycieczkach,dzięki Wam już się dużo nauczyłam i zwiedziłam mnóstwo cudownych ogrodów-DZIĘKUJĘ
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 13:03, 20 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
hanka_andrus napisał(a)
No i nie zobaczyłam tej końcówki z tytułu!Nieźle zamaskowany!
Gratuluję,Miejsce stworzyłaś piękne! A Teściowa już nie kręci głową?

Hanuś dzięki za miłe powitanie-ja Ciebie znam conajmniej tak jak byś była moją koleżanką z klasy,wTwoim ogródku też byłam częstym gosciem-u mnie są podobne klimaty.
Teściowie moi już nie żyją(niestety)
Hanuś jak mogłaś przegapić mój wychodek! Ty wiesz ile razy w nagłych przypadkach ratował mi życie!
dedykacja specjalnie dla CIEBIE:
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:41, 23 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Pierwszy raz w moim ogródku zobaczyłam takie cuda,jak myślicie czy drzewa i krzewy wyjdą z tego cało? Bardzo się martwię,ale i zachwycam widokami:
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
aneta230972 22:56, 23 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Ale dziewczyno zrobiłaś rewolucję podwórkowo/ogrodową. Brawo. Faktycznie "masz rękę".
Widać, że bardzo kochasz roślinki a one tę miłość odwzajemniają. Pięknie
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Marta7 22:58, 23 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Wszystko w moim ogródku zamarło jak w bajce Królowa Śniegu.

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:31, 23 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Dzięki Anetko za miłe słowa-ogródek dla mnie to przedewszystkim wspaniały środek antydepresyjny i motor do działania a efekty mojej ogrodniczej działalności nie są napewno na wysokim poziomie ale to jest chyba najmniej ważne.Zaraz pójdę do Ciebie w odwiedziny-będzie miło po tej zimie przespacerować się po gorącym piasku pustyni.

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:40, 23 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Następne zdjęcia:
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 18:02, 25 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
justi napisał(a)
Ja też zajrzałam i witam serdecznie! Sielsko, anielsko i polsko dodam jeszcze. Kilka zdjęć bardzo bardzo jest klimatycznych i lekko tajemniczych.
A co Ty chcesz Martuniu przemeblowac w swoim ogródku?
Bardzo proszę o radę-właśnie w sprawie tego przemeblowania-mój ogródek przez ostatnie 4lata był bardzo zaniedbywany(dokształcałam się),teraz chcę uporządkować poszczególne części podwórka-najbardziej zależy mi na ogródku przed domem w którym mam istny kogiel mogiel-a jest to najbardziej reprezentacyjna część działki przy drodze.W tym ogródku jest figurka Matki Boskiej,która kiedyś stała przed naszym kosciołem i gdy zakupili nową,ja z wielką radością przyjęłam ją do siebie.Teraz chciałabym żeby to był najładniejszy zakątek w moim ogródku,żeby przy figurce zawsze coś kwitło,myślałam o różach,ale kompletnie nie umiem tego zaplanować,zwłaszcza że rośnie tam "trochę"różnych krzewów,iglaków ,jest trawnik i słup energetyczny i kosz na śmieci.Jest to wschodnia strona domu,słońce jest tam do godz.11.


Za koszem jest chodnik prowadzący do bramki:
Pomożecie?
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GosiaJoanna 18:15, 25 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witaj, jak żyję tak zadbanego i bajkowego gospodarstwa nie widziałam... po prostu pięknie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies