Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pszczelarnia 11:44, 30 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj !
Jestem pod wrażeniem dokonanej zmiany i takiej ilości kolorowych roślin. Tytuł wątku kapitalny!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Marta7 22:59, 30 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Beatko piszę już do Ciebie 3raz-już nie mam do siebie siły-co napisałam zaraz niechcący skasowałam-jestem zero komputerowe-tylko miłość do Waszych ogródków i do Was powoduje ze stukam w tą klawiaturę.Bardzo się cieszę że mnie odwiedziłaś - ja już dawno przeglądłam Twój wątek-byłam świadkiem pieknej przemiany szopki,zauważyłam też że masz takiego samego jak ja powojnika -tego z malutkimi białymi kwiatuszkami-jest on bardzo ekspansywny ale lubię go -zarasta mi całą altankę.
Jeśli chodzi o winnobluszcz to on się pnie po kolumnach a że jest bardzo rozrośnięty to przybiera taką formę zwisającą.Mam co do tego bluszczu nowy plan na wiosnę-chcę zrobić taki półłuk z drutu z wiaty na stodołę i puścic na niego winnobluszcz-będzie to takie romantyczne przejście z podwórka do ogródka warzywnego.Ale się rozpisałam! Beatko bardzo dziękuję za odwiedziny,jesteś przesympatyczną osóbką,napewno będę wpadać do Twego ogródka-o ile pozwolisz.pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 23:31, 30 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
EWO-wielką radość uczyniłaś w domu moim przekraczając moje skromne progiZnam Cię bardzo dobrze z forum,Ciebie i Twój ogród -podziwiam też Twój styl życia-,lubię tez takie klimaty jak Ty-tradycja,historia,stare książki-oczywiscie nie w takim wymiarze jak TY tylko na miarę swoich możliwości.W Twoim ogrodzie ogromnie podobał mi się stół którego podstawa była obrośnięta bluszczem-cudny!
Jeśli chodzi o tytuł wątku to jest związany z poczuciem mojego humoru-lubię śmiać się z samej siebie a że nikt zWAS nie ma w swoim ogródku.stajni,stodoły,wiaty,wychodkapostanowiłam zrobić z tego atut
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
zawitka 16:08, 06 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witaj Marto Polaziłam brzydko mówiąc po Twoim przepięknym ogrodzie Masz pięknie a i tak będziesz zmieniać tak jest natura zakręconych ogrodowiskowo. Pięknie piszesz o teściowej .Ja też mam działkę po Teściach i z całym szacunkiem dla nich .Pozdrawiam serdecznie a o krzewy się nie martw dadzą sobie radę a jak nie to przytniesz i też będą piękne
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
beta 17:57, 06 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Marta7 napisał(a)
Beatko piszę już do Ciebie 3raz-już nie mam do siebie siły-co napisałam zaraz niechcący skasowałam-jestem zero komputerowe-tylko miłość do Waszych ogródków i do Was powoduje ze stukam w tą klawiaturę.Bardzo się cieszę że mnie odwiedziłaś - ja już dawno przeglądłam Twój wątek-byłam świadkiem pieknej przemiany szopki,zauważyłam też że masz takiego samego jak ja powojnika -tego z malutkimi białymi kwiatuszkami-jest on bardzo ekspansywny ale lubię go -zarasta mi całą altankę.
Jeśli chodzi o winnobluszcz to on się pnie po kolumnach a że jest bardzo rozrośnięty to przybiera taką formę zwisającą.Mam co do tego bluszczu nowy plan na wiosnę-chcę zrobić taki półłuk z drutu z wiaty na stodołę i puścic na niego winnobluszcz-będzie to takie romantyczne przejście z podwórka do ogródka warzywnego.Ale się rozpisałam! Beatko bardzo dziękuję za odwiedziny,jesteś przesympatyczną osóbką,napewno będę wpadać do Twego ogródka-o ile pozwolisz.pozdrawiam


Marta
dziękuję za miłe słowa i ciesze się że do mnie zawitałaś

fajnie to ujęłaś, że miłość do ogródków i do nas....to bardzo, ale to bardzo miłe

mi też się zdarzało niejednokrotnie napisać dłuuuugi post a potem go skasować...niechcący....

ten powojnik to summer snow, faktycznie ekspansywny, ale mi to bardzo pasuje i chyba zakupię sobie jeszcze jeden taki na drzewo owocowe

pomysł z winobluszczem bardzo ciekawy, będzie pięknie i urokliwie

i zapraszam do siebie jak tylko będziesz miała czas i ochotę
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
zawitka 14:15, 07 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Dzięki że zajrzałaś Odpowiedziałam Ci u siebie Pozdrówka jeszcze nie bardzo wiem jak to jest gdzie trza odpowiadać Alw wszystko przed nami Pozdrawiam gorąco bo na dworze zimno .Aby do wiosny

No no fajne plany co do bluszczu a ja tak go sie boję bo jest ekspansywny skubany
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
GosiaJoanna 14:17, 07 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam i smakołyk wysyłam
http://www.paczekdlaciebie.pl/168853
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Marta7 18:58, 07 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Halinka ,byłam u Ciebie,tam lato-to może i ja coś powspominam :

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 19:12, 07 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Urszulla 19:18, 07 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21785
W taką zimową pogodę trafiłam tutaj i od razu uśmiech od ucha do ucha na Twój kwitnący ogród
trafiłaś we właściwe miejsce i mam nadzieję że pozostaniesz na dłużej

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies