Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 18:43, 04 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Następny pracowity weekend przyniósł kolejne zmiany. Przy Naszej altance posadziliśmy pierwsze roślinki........















____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 18:59, 04 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Na zdjęciu Nasz najlepszy zakup jakiego dokonaliśmy w 2011 roku ( hamak) rewelacyjna sprawa polecam każdemu. Bardzo wytrzymały na ciężar Ma wiele zastosowań



____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
aniula 09:58, 09 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Basiu wpadam z rewizytą.
Ale działka piękna! i ile możliwości. Ja na razie nawet miejsca na altankę czy hamak nie mam. W tym roku może chociaż jakąś ławeczkę uda mi się kupić.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ania Ogródek na betonie
Ewa4 14:51, 10 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
fajnie tą skarpę wymyśliłaś i na podwyższeniu altanka.widzę piękną piwonie ja posadziłam w zeszłym roku taką i białą ale moim daleko do takiego kwitnienia.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Graszka 19:07, 10 lut 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Witam. Ja też od jakiegoś czasu zamierzam kupić hamak. Poleżeć w upalny dzień, chyba nie ma niczego przyjemniejszego
____________________
Pod starą jabłonią
anna_g 09:57, 13 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witam serdecznie - bardzo fajna altanka i zmiany w ogrodzie. Chętnie będę zaglądać jeśli pozwolisz. Na pewno będzie tu pięknie i ciekawie Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
BASIA8 10:45, 13 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Anna
Fajnie że przyszłaś z rewizytą do Mnie. Zapraszam serdecznie do siebie, jeśli tylko będziesz miała chwilkę. Zakładaj wątek jak najszybciej. Czekamy na fotki
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
adom1206 11:10, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Zmiany ogrodowe super.Będę się wpraszać.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
anna_g 12:04, 13 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
BASIA8 napisał(a)
Witaj Anna
Fajnie że przyszłaś z rewizytą do Mnie. Zapraszam serdecznie do siebie, jeśli tylko będziesz miała chwilkę. Zakładaj wątek jak najszybciej. Czekamy na fotki


Pewnie, że będę wpadać No właśnie bardzo chcę założyć wątek ale nie mam Was czym przyjąć Na razie tylko w sobotę z mężem ganialiśmy po ogródku (ja z własnej woli, on z mojej woli ) robiąc zimowe fotki - przyznam Ci, że mało ciekawe... wszystko szaro-buro-białe i zasypane... Ale chyba nie wytrzymam i przyjmę was "na zimowo" - wtedy bardzo serdecznie proszę o odwiedziny

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
BASIA8 13:04, 13 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
anna_g napisał(a)

Witaj Anna
Fajnie że przyszłaś z rewizytą do Mnie. Zapraszam serdecznie do siebie, jeśli tylko będziesz miała chwilkę. Zakładaj wątek jak najszybciej. Czekamy na fotki


Pewnie, że będę wpadać No właśnie bardzo chcę założyć wątek ale nie mam Was czym przyjąć Na razie tylko w sobotę z mężem ganialiśmy po ogródku (ja z własnej woli, on z mojej woli ) robiąc zimowe fotki - przyznam Ci, że mało ciekawe... wszystko szaro-buro-białe i zasypane... Ale chyba nie wytrzymam i przyjmę was "na zimowo" - wtedy bardzo serdecznie proszę o odwiedziny


Anna nawet się nie zastanawiaj z pokazaniem zdjęć i założeniem wątku. Zima ma swój urok. Ja jak tylko będę miała możliwość usiąść przy swoim komputerze to pokażę zdjęcia z prac jakie Mój Mąż poczynił w tym roku w Naszym ogrodzie. Aura Nas nie rozpieszczała, ale sezon uważamy za rozpoczęty
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies