Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 11:57, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Rok 2012 przyniósł kolejne zmiany. Z resztek po budowie dachu altanki powstały boki.










Na zdjeciu poniżej przy altance widać fundament. Mąż sam postanowił zająć się budową ogrodowego grila z kamienia.



____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 12:16, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
I tak oto powstał gril.













____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anna_g 12:19, 17 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
BASIA8 napisał(a)
Rok 2012 przyniósł kolejne zmiany. Z resztek po budowie dachu altanki powstały boki.





Na zdjeciu poniżej przy altance widać fundament. Mąż sam postanowił zająć się budową ogrodowego grila z kamienia.



I uśmiechnięty, dumny gospodarz-wykonawca w altance - fajne zdjęcie Gratuluję zapału i postępów. W sezonie na pewno będą miłe spotkania odbywały się w altance
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
BASIA8 13:09, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Tak jak pisałam wcześniej, sezon ogrodowy w 2013 roku uważamy za rozpoczęty. Dokonaliśmy wyciki 4 świerków rosnących w pobliżu mieszkania, przeszkadzały by Nam podczas prac remontowych. Pogoda była fatalna, ale praca poszła gładko. Mnie nie było w domku podczas wycinki, w tym czasie wprzebywałam w szpitalu Mąż oprócz pracy przy wycince miał zadanie wynonać dokumentację fotograficzną.




Tak przebiegła wycinka Naszych świerków.






















Tak domek wygląda teraz, jest troszke pusto, ale napewno pozytywnie brak świerków wpłynie na ściany i oświetlenie domu.






____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 13:12, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
anna_g napisał(a)


I uśmiechnięty, dumny gospodarz-wykonawca w altance - fajne zdjęcie Gratuluję zapału i postępów. W sezonie na pewno będą miłe spotkania odbywały się w altance


Gospodarz dumny, a żona: pełna zachwytu, podziwu dla małżonka.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anna_g 13:18, 17 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
BASIA8 napisał(a)


Gospodarz dumny, a żona: pełna zachwytu, podziwu dla małżonka.


i bardzo słusznie - jest za co chwalić
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Ewa4 14:01, 17 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Duży obszar się zrobił pewnie powstaną nowe rabaty kwiatowe.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
BASIA8 15:47, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ewa4 napisał(a)
Duży obszar się zrobił pewnie powstaną nowe rabaty kwiatowe.Pozdrawiam


Cześć Ewa.
Nowe rabaty napewno powstaną przed domkiem, ale za kilka lat. Najpierw musimy wyremontować budynek mieszkalny.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Ewa4 16:39, 17 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Baśka,dom to jest nie kącząca sie inwestycja jak by nie było zawsze coś trzeba zrobić ja tez tak mam a to ogrodzenie trzeba,blachę na dach elewacja by sie przydała ale powoli sie wszystko zrobi oby zdrówko dopisywało a ogród to jest miejsce na wypoczynek i powoli tez się osiągnie zamierzane cele ale miło będzie patrzec na Ogrodowisku jak zachodzą zmiany dlatego na tym forum tak ciekawie bo tu zawsze cos u kogoś ciekawego sie dzieje.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
BASIA8 16:53, 17 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ewa4 napisał(a)
Baśka,dom to jest nie kącząca sie inwestycja jak by nie było zawsze coś trzeba zrobić ja tez tak mam a to ogrodzenie trzeba,blachę na dach elewacja by sie przydała ale powoli sie wszystko zrobi oby zdrówko dopisywało a ogród to jest miejsce na wypoczynek i powoli tez się osiągnie zamierzane cele ale miło będzie patrzec na Ogrodowisku jak zachodzą zmiany dlatego na tym forum tak ciekawie bo tu zawsze cos u kogoś ciekawego sie dzieje.


Masz rację, zdrowie jest najważniejsze w Naszym życiu. Powoli każdy z Nas osiągnie zamierzony cel. Ja też bardzo lubię oglądać strony na ogrodowisku, zmiany bardzo Mnie cieszą. Uwielbiam zakupy forumowiczów - powroty ze szkółek, sklepów ogrodniczych. Na samą myśl świecą mi się oczy
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies