Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

magdziam 18:45, 10 gru 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Basieńko śliczny ten Twój syneczek, przesłodki słodziak. Dużo zdrówka Mikołajkowi życzę i jego mamusię serdecznie pozdrawiam. Basiu jak ten czas leci, jak się cofnę do zeszłego roku, to aż mi sie serce ściska na myśl co Ty wtedy przeżywałaś.
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Katkak 20:48, 10 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Basiulka ależ ten Mikuś jest słodziuchny , nic tylko całować . Buziaki dla Was blondasy .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 15:38, 11 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
magdziam napisał(a)
Basieńko śliczny ten Twój syneczek, przesłodki słodziak. Dużo zdrówka Mikołajkowi życzę i jego mamusię serdecznie pozdrawiam. Basiu jak ten czas leci, jak się cofnę do zeszłego roku, to aż mi sie serce ściska na myśl co Ty wtedy przeżywałaś.



Dziękuję za komplementy i pozdrowienia. Madziu faktycznie rok temu był szpital i smutny czas, a teraz mamy Mikołajka i jesteśmy szczęśliwymi Rodzicami. Buziaki przesyłam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:45, 11 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Katkak napisał(a)
Basiulka ależ ten Mikuś jest słodziuchny , nic tylko całować . Buziaki dla Was blondasy .


Kasiek Mikuś faktycznie słodziak jakich mało - Nasza wielka-mała Pociecha Buziam Mocno.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
magdziam 09:55, 20 gru 2014


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
Basieńko, ciekawi mnie czy pojawi sie u Was choinka? Przy Mikolajku, to duże ryzyko, za wiele by na niej nie zostało.
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
BASIA8 22:53, 20 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
magdziam napisał(a)
Basieńko, ciekawi mnie czy pojawi sie u Was choinka? Przy Mikolajku, to duże ryzyko, za wiele by na niej nie zostało.


Madziu choinka u Nas będzie - jutro ubieramy dam znać - jak będą jej upływały dni z Naszym Synkiem
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 23:02, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Rośnie przystojniak ale puki co to całować można bo jeszcze pozwala Basieńko ja miałam choinkę podwieszoną do sufitu na haczyku żeby się nie przewróciła w razie czego i na dolnych gałązkach bombki plastikowe aby dzieci sobie krzywdy nie zrobiły Może jednak Mikołajek grzeczny i nie będzie ruszał? Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 23:47, 20 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Rośnie przystojniak ale puki co to całować można bo jeszcze pozwala Basieńko ja miałam choinkę podwieszoną do sufitu na haczyku żeby się nie przewróciła w razie czego i na dolnych gałązkach bombki plastikowe aby dzieci sobie krzywdy nie zrobiły Może jednak Mikołajek grzeczny i nie będzie ruszał? Buziaczki



Gosieńko z całusami różnie bywa u Nas - Miki mało całuśny jak na swój wiek Dziś rano Mąż też chciał choinkę podwiązać do sufitu - ale ostatecznie zdecydowaliśmy o przywiązaniu jej do regału - dziś Mąż ubrał balkon Fanie wygląda
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 19:51, 23 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Basieńko zdrowych i radosnych Świąt Wam życzę Muminki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 13:32, 25 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Katkak napisał(a)
Basieńko zdrowych i radosnych Świąt Wam życzę Muminki


Kasieńko dziękujemy za życzenia
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies