Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 06:37, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
BaRa napisał(a)
Madziu, mam pytanko: jaki kolor ma ten powojnik tangucki?


Powojnik ma kwiaty w kolorze żółtym do 5 cm , a po przekwitnięciu zostają mu czuprynki(nasienniki ) , szybko rośnie nawet do 2 m ,co roku należy obcinać na wiosnę zeszłoroczne pędy. Stanowisko słoneczne. Kwitnie we wrześniu .

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 06:40, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Tusiala napisał(a)
Róże w rosie... prześliczne


Martuniu dziękuję , trafiłam na dobry moment o poranku
Dla Ciebie jedna taka

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Milka 15:24, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bajeczny widok z tymi kotkami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:25, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madziarzeszow napisał(a)


Mój bardzo profesjonalny aparat ( czytaj w telefonie ) robi bardzo rzadko ładne zdjęcia i to było właśnie jego 5 minut
również cieszę się ,że mogłam Cię poznać
Niestety to moje dopiero drugie spotkanie w realu , ale w tak licznej grupie nie jestem w stanie zapamiętać tylu osób , choć bardzo się staram ....
dopiero po zdjęciach grupowych można kojarzyć osoby , a w tedy to już "po frytkach" bo siedze w domu i żałuję ,że nie zamieniłam słowa z tą fajną ogrodniczką z tak fajnym ogrodem , a przecież ją znam


Ha, ha było nas dużo, też sobie nie pogadałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 22:02, 22 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziewczynki gadanie nadrobimy....... Przecież do Wojsławic na liliowce jedziemy.... przez ogród Irenki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mariusz 06:10, 23 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
To super, ja też będę na liliowcach ze Staszkiem z Przeworska, już zaklepane. To dusza człowiek i wyjątkowy ogrodnik. Madzia jak plany, kiedy wybierasz się do arboretum? Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madziarzeszow 05:57, 27 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu , Irenko do Wojsławic zawsze chętnie , może damy radę zwiedzić całe arboretum , czuję wielki niedosyt tego pięknego miejsca
a rozmowę też nadrobimy , szkoda tylko ,że to tak dużo czasu jeszcze do tych liliowców

Mariuszu więc zaklepane spotykamy się w Wojsławicach na liliowcach , a z wyjazdem do Bolestraszyc się pozmieniały plany , ponieważ co tydzień musimy jeździć do Krakowa , więc niestety dopiero na magnolię będziemy .
Może przygotujesz Swoje wrzosowisko to od razu z dostawą wrzosów zaglądnę ....
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 06:12, 27 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Coraz zimniej , moja rózyczka exelse schowana , trawa pampasowa schowana , zostaną donice tarasowe do owinięcia włókniną .
Z prac ogrodowych nie zrobione nic , brak czasu i po 2 dni poza Rzeszowem.

Myślę o zabezpieczaniu roślin . Tamtej zimy miały zostać te najmocniejsze , ale zimy nie było i wszystkie przetrwały . Ta zima będzie próbą dla wielu odmian , na których mi nie zależy .
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 07:05, 27 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Madziarzeszow napisał(a)
Aniu , Irenko do Wojsławic zawsze chętnie , może damy radę zwiedzić całe arboretum , czuję wielki niedosyt tego pięknego miejsca
a rozmowę też nadrobimy , szkoda tylko ,że to tak dużo czasu jeszcze do tych liliowców

Mariuszu więc zaklepane spotykamy się w Wojsławicach na liliowcach , a z wyjazdem do Bolestraszyc się pozmieniały plany , ponieważ co tydzień musimy jeździć do Krakowa , więc niestety dopiero na magnolię będziemy .
Może przygotujesz Swoje wrzosowisko to od razu z dostawą wrzosów zaglądnę ....

Kwitnące magnolie to piękna pora . Natomiast jesień lekko zastrajkowała, liście słabo się wybarwiły, a po dzisiejszym przymrozku większość z nich zleci. Czadu dają cypryśniki błotne, te są niezawodne.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Agania 15:24, 28 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U jednych wiewiórki, piórka, cukry, krople, ale powojnik w kotkach najpiękniejszy

Ściskam Madziu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies