Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 10:32, 26 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Więc dlatego wzięłam się troszkę w garść Tylko, że jak dziś usłyszałam w DDTVN, że jeszcze może być zimowo do połowy marca, a ja wtedy wracam do pracy, więc i mniej czasu będzie na ogród. A liczyłam, że już w ten weekend będzie ciepło-znów się przeliczyłam
Właśnie latałam z miarką, bo muszę zobaczyć jaki taras zrobimy, bo ostatnio rozmawiając z wujkiem na urodzinach u mamy, mówił, że mają 3metrowy taras i jak się rozłoży meble ogrodowe, to jest na styk, że mógłby być chociaż o te pół metra większy. To sobie zmierzyłam ile i tak patrzę przez okno, jak by to u nas wyszło w terenie, ale wtedy do płota będzie blisko-a gdzie wtedy moje roślinki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 11:00, 26 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
3 metrowy na szerokość, a 5 m na długość, czyli mają 15m2- u nas mniej więcej taki sam by był, ale teraz główkuję, czy przypadkiem nie powiększyć?!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Iw31 18:50, 26 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
witaj witaj co do tarasu zawsze moze być wiekszy niz za mały ja mam jakieś 25 m2 i powiem ze jest na styk
jak siedzi 12 osob np na urodzinach ktore obchdzimy pod warunkiem ze jest ciepło w czerwcu to miejsca jest na styk.
____________________
Iwony ogród marzeń
Ewa4 19:32, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kasia jak największy a rosliny masz gdzie sadzić ja mam75 m2 i jestem szczęśliwa zawsze można roślinki na tarasik w skrzyni ustawić.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 22:01, 26 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Iw31 napisał(a)
witaj witaj co do tarasu zawsze moze być wiekszy niz za mały ja mam jakieś 25 m2 i powiem ze jest na styk
jak siedzi 12 osob np na urodzinach ktore obchdzimy pod warunkiem ze jest ciepło w czerwcu to miejsca jest na styk.


Iw witam Miło, że do mnie zajrzałaś Dzięki za radę, chyba jednak zrobimy ten tarasik większy, skoro tak piszecie
Dzięki raz jeszcze. Oczywiście zapraszam do mnie ponownie i pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:04, 26 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Kasia jak największy a rosliny masz gdzie sadzić ja mam75 m2 i jestem szczęśliwa zawsze można roślinki na tarasik w skrzyni ustawić.Pozdrawiam

Ewa, Twój taras to połowa mojego domu Kolosa macie Ale masz zawsze pewność, że wszystkich pomieścisz
I jak ja to zawsze mówię : "lepiej kijek pocienkować, niż go później pogrubasić"


a tak przy okazji już myślę gdzie te roślinki od Ciebie posadzę

pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 07:45, 27 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kaśka bo u mnie to wszystko mega duże i mega roboty a zanim zaczniesz robić taras to pewnie wcześniej u mnie bedziesz to zobaczysz może to pomoże podjąć Ci właściwą decyzję a z kwiatkami to kombinuj kombinuj do wiosny jeszcze trochę to coś pozytywnego wykombinujesz .Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Mirka 07:52, 27 lut 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witam i przychodzę się przywitać z jakiego rejonu jesteś
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 08:34, 27 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Kaśka bo u mnie to wszystko mega duże i mega roboty a zanim zaczniesz robić taras to pewnie wcześniej u mnie bedziesz to zobaczysz może to pomoże podjąć Ci właściwą decyzję a z kwiatkami to kombinuj kombinuj do wiosny jeszcze trochę to coś pozytywnego wykombinujesz .Pozdrawiam i miłego dnia życzę.


No tak może być, że szybciej będziemy u Was zanim powstanie taras, ale już i tak po Waszych radach jestem pewna, że zrobimy większy taras
Kombinuję, a jakże-ciekawe tylko co wykombinuję
Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:37, 27 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Witam i przychodzę się przywitać z jakiego rejonu jesteś


Cześć Mirka, fajnie, że do mnie zajrzałaś Mam nadzieję, że będziesz często mnie odwiedzała Dobrze, że zwróciłaś uwagę, bo faktycznie nie mam podane skąd jestem-a jestem z kujawsko-pomorskiego tam gdzie Dom Zdrojowy

Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies