Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 20:30, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
Jednak trzeba się przypomnieć
Warzywnikiem jestem zachwycona, czy po pergoli będzie się coś wspinało?


Witam po dłuugiej przerwie
dobrze myślisz coś już przy pergoli posadziłam rośnie clematis montana i montana mayleen przy tym środkowym wejściu, pare sadzonek bluszcza, dwie róże-jedna zakwitła,miała by biała, jest taka :/ druga niby różowa,ale jeszcze nie kwitła
! ta co zakwitła jest taka:

kolor słabo wyszedł, ale jest lekko łososiowa, a rabata miała byc w kolorach biały, różowy i fioletowy
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 20:38, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
i moje osobiście ukorzenione tuje szmaragd już rośnie w siłę i potęgę na miejscu docelowym


hahaha, wielka, co nie?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 20:40, 05 sie 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kitek81 napisał(a)
dosadzałam ukorzenione w zeszłym roku żurawki, bo częśc mi wypadła a i przerwy między nimi były za duże, więc posadziłam gęściej
w tle rozchodniki, które mówiliście, że za późno dzielone


Na początek dopka zbita że tak długo Cię nie było.Cieszę się że jesteś ☺Podoba mi się tu bardzo rabatki extra wyszły☺Pod wiśniami dosadź 5 rozchodnika.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 20:41, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
i to tak w telegraficznym skrócie
dla tych którzy byli, są i będą



____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 20:45, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Na początek dopka zbita że tak długo Cię nie było.Cieszę się że jesteś ☺Podoba mi się tu bardzo rabatki extra wyszły☺Pod wiśniami dosadź 5 rozchodnika.


Kochana, lanie z pokorą przyjęłam
teraz mam urlop, to postaram się częściej zaglądac-chociaż z dzieciokami, domem, ogrodem i małżonem po szpitalu ciężko będzie
rozchodnikom już się przyglądałam,które nadają się na podział, bo niby jeszcze mam w innym miejscu, mogłabym przesadzic, ale tamte to chyba inny gatunek,bo niższe i mniejsze są muszę te podzielic można teraz ?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 20:51, 05 sie 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No to obie na urlopie jesteśmy ja do 16 sierpnia leniuchuję.Kasiu opiekuj się emusiem ☺ w wolnej chwili zaglądaj ☺Zdrówka dla ema☺Ja ze swoim we wtorek jadę do lekarza na badania ☺Ot życie.Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 21:12, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
No to obie na urlopie jesteśmy ja do 16 sierpnia leniuchuję.Kasiu opiekuj się emusiem ☺ w wolnej chwili zaglądaj ☺Zdrówka dla ema☺Ja ze swoim we wtorek jadę do lekarza na badania ☺Ot życie.Pozdrawiam


dziękuję Kochana w imieniu ema i własnym Wam też zdrówka życzymy oby wizyta u lekarza była po Waszej myśli! zdrowie najważniejsze

postaram się byc częściej, ale widzisz,jak to jest ostatnio z moimi obietnicami
ja na urlopie do 01.09
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
eda 23:00, 05 sie 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
kitek81 napisał(a)
i to tak w telegraficznym skrócie
dla tych którzy byli, są i będą





Różyczki de best szmaragdziki fajoskie zobaczysz kobieto jak wystrzelą po tym naszym deszczu że ho ho buziolki i uściski zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
kitek81 07:53, 06 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)


Różyczki de best szmaragdziki fajoskie zobaczysz kobieto jak wystrzelą po tym naszym deszczu że ho ho buziolki i uściski zostawiam


dzięki Edziu
mam taką nadzieję, że tujki szybko urosnąróżyczki w porownaniu z zeszłym rokiem są mizerniejsze ale tragrdii jak widac nie ma
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:17, 11 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Fotorelacja z układania tektury





____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies