Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

zabaewa 23:49, 13 paź 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Rąk nie czuję już. A jeszcze tyle do zrbienia mam. A z teg co już zrobione to tak... kompostowniki opróżnione, kompost rozwieziony, ten co czeka jako ściółkowanie i kopczykowanie dostał nowe estetyczne miejsce, rabaty warzhwne przekopane i zakompostowane, rabata bagienna zrobiona i nawet irysy syberyjskie po wykopaniu i podzieleniu posadziłam. Nad oczkiem też znalazłam im miejsce. I ciągle z namiętnością pielę, żeby do zimy skończyć i wiosną mieć mniej tej pracy.
A jeszcze mam klony do przesadzenia i pigwę i topinambury do wyrwania i połamania na drobne i ... lepiej nie wymieniać bo ne zasnę.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 20:10, 14 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Intensywnie u Ciebie Ogrom prac poczynionych robi wrażenie a lista oczekujących zdaje się nie mieć końca
Mi dzisiaj udało się jedynie rozsiać nawóz jesienny na rabatach bo podobno od jutra ma padać i wszystko by się dobrze składało

Prosimy o zdjęcia wymuskanego ogrodu
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 23:43, 20 paź 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Niedziela u nas była cudowna. A ja pół spędziłam w hali wśród belgów i belgomaniaków na wystawie psów a drugie pół z Mayą na rogalińskich łęgach. I tym sposobem w ogrodzie nic nie zrobiłam. A od dzisiaj znowu pada deszc,z. Tyle co pół ogrodu skosiłam po pracy i uciekałam przed deszczem.
A w pracy ciągle mam młyn i brakuje mi czasu na obrobienie fot
Przemek - wymuskany ogród to Ty masz. Ja mam perzwisko i chwastowisko póki co...

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Iwk4 00:26, 21 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
... I Marcinkowisko
Pozdrawiam Ewuś i pogody życzę
____________________
Ogródek Iwony II
Napia 07:25, 21 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
zabaewa napisał(a)
Niedziela u nas była cudowna. A ja pół spędziłam w hali wśród belgów i belgomaniaków na wystawie psów a drugie pół z Mayą na rogalińskich łęgach. I tym sposobem w ogrodzie nic nie zrobiłam. A od dzisiaj znowu pada deszc,z. Tyle co pół ogrodu skosiłam po pracy i uciekałam przed deszczem.
A w pracy ciągle mam młyn i brakuje mi czasu na obrobienie fot
Przemek - wymuskany ogród to Ty masz. Ja mam perzwisko i chwastowisko póki co...



Bardzo przyjemnie spędzona niedziela teraz zaczęły się deszcze... będzie więcej czasu na prace nie ogrodowe, ale jakoś mnie to nie cieszy.
Ogródek z naszej perspektywy prezentuje się bardzo dobrze angielska rabata, oczko w kamieniach, kwiatki ślicznie...
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 14:38, 21 paź 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Kosmos jesienną porą

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 14:49, 21 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
,,perzowisko, chwastowisko,, ? pojechałaś ostro Na zdjęciach nic takiego nie widać

Brakuje mi tych zdjęć w Twoim stylu ale czytam żeś zarobiona i w niedoczasie za to ja teraz czasu mam na wszystko

W tym tygodniu wyślę Ci nasionka

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 15:51, 21 paź 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Może trochę nie-ogrodowo. A może jednak coś z ogrodu dostrzeżecie. Może Szefowa nie każe usunąć...

Jesienny spacer z Mayą - Rogalin 2014 r.

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Napia 20:35, 21 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
zabaewa napisał(a)
Może trochę nie-ogrodowo. A może jednak coś z ogrodu dostrzeżecie. Może Szefowa nie każe usunąć...

Jesienny spacer z Mayą - Rogalin 2014 r.



Wow!
Ewa, jak nie ogrodowo? Czysta natura! Piękny owczarek
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Ogrodeczek 21:43, 21 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Witaj zapracowana Ewuniu ślicznie tu u Ciebie .. oczko bajeczne a psinka cudowna !!! A Kosmos fiu fiu


Pozdrawiam serdecznie

____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies