Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Gardener27 23:17, 21 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Maya w galopie i mój ogród Nie to nie może się udać
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 13:19, 23 paź 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
To jeszcze jedna fotka z jesiennego spaceru z Mayą w Rogalinie

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 15:17, 23 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Szczęśliwa mordka z wywieszonym ozorem Widać ze zadowolona ze spaceru
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 22:54, 02 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ewka, czy to owczarek belgijski
Piękny piesa właściwie sunia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 23:03, 02 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Cześć Aguś
Tak - Maya to owczarek belgijski groenendael. Jest championką To mój trzeci belg - jakoś nie wyobrażam sobie innego psa w... łóżku hi hi
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 23:13, 02 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ostatnie dni spędziłam na porządkach w ogrodzie i na grobie taty. Odwiedziłam mamę w Opolu i takie tam centrum grodnicze Kupiłam i wsadziłam pod płotem betonowym 12 tui. To moje drugie podejście do tego temat. Z poprzedniego przeżyły dwie sztuki. Reszta została zjedzona przez grzyb. Tak mnie to zniechęciło, że pozwoliłam topinambuom opanować ten teren na dwa lata. Teraz byłowielkie tygodniowe wyrywanie, łamanie i sadzenie tui. Tuiki wyściułkowane korą i igliwiem, ograniczone drewnianą zaporą będą czekały do wiosny na towarzystwo hortek (limki ? a może vanilki?) I trawek (może carexy?).
Aha - i jeszcze z palety zrobiliśmy parawan zakrywający część gospodarczą - na wiosnę zamieni się w kwietnik
A fotki zrobię później
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
iwonadm 05:24, 03 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Dużo tego
czekam na fotki
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
zabaewa 13:33, 03 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Fotki ostatnich prac. Wybaczcie jakość - robione telefonem dzisiaj rano

1. Szpalerek posadzonych tui pod betonowym płotem. W przyszłości mają zasłonić to betonowe brzydactwo i to co za nim czyli wystające samochody z autowypożyczalni. Ta duża tuaja to jedna z dwóch, które przeżyły atak choroby grzybowej. Przed tujami będą hortki, potem pasek wysypany żwirem z posadzonymi trawami i trawnik.




2. Parawan z palety obok garażu. Od wiosny tam, gdzie są szczapki brzozowe będą donice z kwiatami a u stóp nasadzenia cieniolubne np. paprocie. A po lewej - to już wiecie co

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Napia 21:09, 03 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
zabaewa napisał(a)
Cześć Aguś
Tak - Maya to owczarek belgijski groenendael. Jest championką To mój trzeci belg - jakoś nie wyobrażam sobie innego psa w... łóżku hi hi


Powtarzam się, wiem, ale piękny jest. Owczarki belgijskie to podobno mądre psy
Nie wiem, czy carexy urosną w cieniu, chyba że chcesz je odsunąć od ściany. Może są odmiany cieniolubne, chętnie się dowiem, bo też mam szmaragdy, pod nimi limelighty i zastanawiam się jakimi trawami je podsadzić, by przeżyły.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 23:06, 03 lis 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Nie upieram się przy carexach ale chciałabym coś w tym stylu. Zamierzam wiosną odwiedzić Pana Trawkę. On z pasją mi coś doradzi i to będzie najlepsze rozwiązanie. Wiem z doświadczenia

Belgi - o taaak - mądre, sorytne, uparte i konsekwentnie wymagające przez tę swoją inteligencję sy
Krąży między belgomaniakami taki żart. Siedzi belg i pagrzy jak jego an biega na czworakach po pokoju z aportem w zębach. Po pół godziny mówi do siebie... no dobra - zrobię w końcu tę sztuczkę dla niego bo się tak zmęczy ym bieganiem na czworakach, że nie uda mi się go na sacer wyrowadzić
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies