Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Magda70 13:03, 20 lis 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Cudownie to wygląda...
Trzymaj się
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
wietrzyk 15:30, 20 lis 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Hej, hej
Nie wnikam w szczegóły warsztatu efekt mnie zadowala
Mnie najbardziej podobają się te z motylami
Spotkanie zawsze mile widziane, poznałam już niektóre osoby z ogrodowiska osobiście i wiesz... fajne
Mam nadzieję, że ten szpital to nic poważnego, czekamy na Twój powrót
Zajrzyj na priv, masz wiadomość
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
zabaewa 11:46, 23 lis 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Donoszę, że przeżyłam. Teraz jeszcze kilka dni w szpitalu i wracam do domu. I będę dochodzić do siebie i się rehabilitować. Mam nadzieję, że wiosną będę mogła latać z łopatą . A na razie piszę mężowi na maila jak i co okryć przed nadchodzącymi mrozami.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Margarete 11:23, 03 gru 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
zabaewa napisał(a)
Kolejna porcja zdjęć




Zdrowia życzę ci Ewo przede wszystkim, a poza tym jestem u ciebie w wątku pierwszy raz, ale bardzo zauroczyły mnie twoje fotki. Są piekne i takie.....niepokojące........
A ta zacytowana to moja faworytka, te kolory, ta lekkość, ta faktura .............bosko
Wracaj do zdrowia i do nas z kolejnymi fotami !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
zabaewa 12:52, 03 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
W ten słoneczny i mroźny dzionek witam wszystkich wspominkowo - zwłaszcza motylkowo

















Życzę przyjemności
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 15:11, 10 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056












Miłego oglądania życzę
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 00:11, 30 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Zbliża się Nowy Rok. Kalendarzowo jdst zima, a za oknem jesień albo wiosna... moja pigwa ma pąki kwiatowe, kwitną fiołki i prymulki. Wychodzą z ziemi żonkile i piwonie, trawa się zieleni. Chodzę po moim ogrodzie i zastanawiam się jak to wszystko podokrywać jak przyjdą mrozy ? I czy to co mam okryte nie zaparzy się ? Z racji niemożności dźwigania i robienia wszystkich cięższych prac - bo po zabiegu mam się oszczędzać, święta miałam "kupione" a nie robione ale za to mam czas na czytanie książek i prasy ogrodniczej i kombinowanie na przyszły rok w temacie zmian w ogrodzie. To zajęcie znacznie przyjemniejsze od sprzątania no i mam nadzieję, że do wiosny odzyskam możliwość wymachiwania łopatą i motyką.

A w Nowym Roku życzę Wam samych pięknych ogrodów, bujnych roślin i braku chorób oraz szkodników
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Kondzio 10:00, 30 gru 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam i tez ci życzę wszystkiego naj w nowym roku zdjęcia piękne robisz wyglądają jak obrazy malowane jestem ciekawy twojego ogrodu jak wyglądał latem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gaga 12:13, 30 gru 2013


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Witam zdjęcia cudowne .Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
zabaewa 13:35, 30 gru 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Kondziu - latem zarastał niemiłosiernie bo pojechaliśmy na wakacje albo do nas przyjeżdżali wczasowicze a potem nie starczało czasu na pielęgnację wszystkiego - zwłaszcza, że następowały prace budowlane takie jak budowa podjazdów, podłogi w garażu, dodatkowych ścieżek, nowych rabat... A i porażki trzeba było usuwać hi hi... Jeszcze kilka takich mam w zanadrzu - np poprawianie oczka wodnego... Już się boję tego roz....la
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies