Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 15:38, 08 wrz 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
No dziewczyny.. ta rozplenica robi całą robotę !! Też się napatrzeć nie mogę. Po deszczu cała leżała ale się ładnie podniosła
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
asiak 16:06, 08 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Wow
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Donia72 16:08, 08 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agcia napisał(a)
No dziewczyny.. ta rozplenica robi całą robotę !! Też się napatrzeć nie mogę. Po deszczu cała leżała ale się ładnie podniosła


Ło matko a kiedy u Ciebie padało?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Anda 16:59, 08 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Agato, pięknie masz. Oglądałam juz i poprzednie fotki, ale dopiero teraz pisze Bardzo lubię Twój ogród, pracownię, murek Czy Ty chciałaś ode mnie nasionka tojesci ciemnopurpurowej? Bo chyba już "doszły", są brązowe, a niektóre już opadły.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgataBC 18:55, 08 wrz 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Donia72 napisał(a)


Ło matko a kiedy u Ciebie padało?


Padało cały poniedziałek ale i tak za mało..
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 18:56, 08 wrz 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Anda napisał(a)
Agato, pięknie masz. Oglądałam juz i poprzednie fotki, ale dopiero teraz pisze Bardzo lubię Twój ogród, pracownię, murek Czy Ty chciałaś ode mnie nasionka tojesci ciemnopurpurowej? Bo chyba już "doszły", są brązowe, a niektóre już opadły.


Tak, to ja bardzo chciałam jej nasionka, napisałam już na pw.
Ja też lubię do Ciebie zaglądać ale jak zwykle w wielu wątkach po cichutku
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Gruszka_na_w... 21:51, 08 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
Czerwone róże w białym wazoniku Sam aksamit!
Bez konsekwencji w działaniu będą tylko cząstkowe efekty. Po co robić coś dla cząstkowego efektu? Poczucie spełnienia, to miłe uczucie. Nie osiągnie się go "byleczym". Rozumiem, że możesz być uciążliwa dla otoczenia dążąc do perfekcji tam, gdzie inni widzą już koniec. Ale czymże byłby świat bez nuty szaleństwa.
Pozdrawiam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Donia72 10:15, 09 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U nas tak konkretnie popadało 21 sierpnia i do tej pory nic Akurat wtedy wybraliśmy się ze znajomymi na wycieczkę rowerową do Lichenia. Cała podróż w deszczu, ale daliśmy radę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Dorota123 14:05, 09 wrz 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Oglądam i coraz szerzej otwieram oczy z zachwytu, pięknie na rabatach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
00:46, 12 wrz 2016
Agcia napisał(a)




jedna z moich ulubionych fotek u Ciebie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies