Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

barbara_kraj... 23:33, 03 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Aniu, gustownie ogród planujesz. Wszystko przemyślane, a rośliny pięknie dobrane.
Świetny ten metalowy trejaż dla róż.
U mnie u lilii dopiero zaczynają pękać pąki a u Ciebie już niemal w pełni kwitnienia.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
GorAna 23:37, 03 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Nallar napisał(a)

Znasz jej imię
A tak na marginesie, jak daleko jesteś z haftem?
Za podpowiedź u Basi dziękuję.

Hosta Patriot.
Ewciu ja o hafcie na czas wiosenno-letni zapominam.....biorę się do tego pod koniec października
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 23:39, 03 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
barbara_krajewska napisał(a)
Aniu, gustownie ogród planujesz. Wszystko przemyślane, a rośliny pięknie dobrane.
Świetny ten metalowy trejaż dla róż.
U mnie u lilii dopiero zaczynają pękać pąki a u Ciebie już niemal w pełni kwitnienia.


Basiu, dziękuję za pochwały, aż się zarumieniłam
Większość lilii też w pąkach, te są wcześniejsze
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
babka 00:12, 04 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Stworzyłaś idealne warunki to i fajni goście Cię odwiedzają u mnie tylko wróble i sroki
Eden Rose - moja ulubiona Pewnie też pięknie pachnie, nawąchałam się

edit - tak to kopciuszek
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
dajana 00:19, 04 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Aniu ale ty masz piękny ogród ! przyznam się że zapomniałam jak wygląda dopóki nie zobaczyłam Przepraszam, ale nie będę kłamać za rzadko u ciebie bywam ,bo w ogóle rzadko bywam na O z braku czasu, przede wszystkim .Wszystko u ciebie mi się podoba ,Gdzie kupiłaś takie ładne mebelki ? Juz je maluje w wyobrażni u siebie farbami Annie Sloan.To kredowe farby z ogromną paletą barw którymi można malować również meble ogrodowe. Wystarczy po pomalowaniu wystawić na słońce a farba zapieka się na nich i nie potrzeba żadnych innych środków zabezpieczających .Malowanie tymi farbami to mój ostatni bzik . Obym róz nie zaczęła przemalowywać hi,hi.Te łany niebieskich kwiatów to dopiero była przyjemność ujrzeć.Powiedz co tak cudnie kwitnie na niebiesko ?niestety nie rozpoznaję Twoje róże puszczały do mnie oczkoI ja do ciebie puszczam ,moze mi wybaczysz ze tak rzadko cię odwiedzam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
eda 13:21, 04 lip 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hosty fajniutkie więcej białego mają ? cudne buziole
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
GorAna 11:24, 05 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
babka napisał(a)
Stworzyłaś idealne warunki to i fajni goście Cię odwiedzają u mnie tylko wróble i sroki
Eden Rose - moja ulubiona Pewnie też pięknie pachnie, nawąchałam się

edit - tak to kopciuszek


W tym roku pierwszy raz regularnie przylatują do woodopoju szczyły, bardzo urodziwe ptaszki....nawet się mnie nie boją
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 11:32, 05 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
dajana napisał(a)
Aniu ale ty masz piękny ogród ! przyznam się że zapomniałam jak wygląda dopóki nie zobaczyłam Przepraszam, ale nie będę kłamać za rzadko u ciebie bywam ,bo w ogóle rzadko bywam na O z braku czasu, przede wszystkim .Wszystko u ciebie mi się podoba ,Gdzie kupiłaś takie ładne mebelki ? Juz je maluje w wyobrażni u siebie farbami Annie Sloan.To kredowe farby z ogromną paletą barw którymi można malować również meble ogrodowe. Wystarczy po pomalowaniu wystawić na słońce a farba zapieka się na nich i nie potrzeba żadnych innych środków zabezpieczających .Malowanie tymi farbami to mój ostatni bzik . Obym róz nie zaczęła przemalowywać hi,hi.Te łany niebieskich kwiatów to dopiero była przyjemność ujrzeć.Powiedz co tak cudnie kwitnie na niebiesko ?niestety nie rozpoznaję Twoje róże puszczały do mnie oczkoI ja do ciebie puszczam ,moze mi wybaczysz ze tak rzadko cię odwiedzam



Dajanko, bardzo mi miło, że do mnie wpadłaś....jeszce milej, że Ci się mój ogród podoba
Mebelki ogrodowe kilka lat temu kupiłem w jakimś markecie i nie zamierzam ich malować.....podobają mi się takie "sote"
Niebieskości na fotkach to przetacznik kłosowy i lawenda
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 11:32, 05 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
eda napisał(a)
Hosty fajniutkie więcej białego mają ? cudne buziole


Edytko to ich pierwszy sezon w Kamiennym
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 11:34, 05 lip 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Kamienny po strzyżeniu....trawa jak na pustyni

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies