Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

kami 19:41, 24 wrz 2016

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 562
Wygląda mi na rozchodnika okazałego, u mnie nazywany jest kamienną różą. W słońcu ma intensywne wybarwienie, w pół cieniu dużo mniej.
nawigatorka 00:00, 25 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rabata boska!
A skarpa elegancka
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jolka 08:46, 25 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
kami napisał(a)
Wygląda mi na rozchodnika okazałego, u mnie nazywany jest kamienną różą. W słońcu ma intensywne wybarwienie, w pół cieniu dużo mniej.

Całkiem możliwe, że to onRośnie w słońcu i jest wręcz buraczkowy. W dodatku na początku był dość wysoki, ale pod ciężarem kwiatów nieco się osunął i teraz jest w sam raz. W przyszłym roku zostanie pociągnięty do samego kompostownika, gdzie obecnie jest rozplenicowe przedszkole





____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 08:49, 25 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nawigatorka napisał(a)
Rabata boska! A skarpa elegancka

Dzięki Asia Do elegancji jeszcze skarpie daleko, ale motywacja zawsze w cenie Tak czy inaczej będę na bieżąco Twoją skarpę podglądać, może coś sobie jeszcze zgapię Obecnie etap: RAMY

Pozdrawiam niedzielnie hortensjowo
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Ewik 08:57, 25 wrz 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Szalejesz ogrodowo " kapusty " lubię , urosną wszędzie, u mnie nawet w półcieniu rosną
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
goska 09:52, 25 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Co za piękne widoki. Ten fiolet z różem wygląda bajecznie . Zazdroszcze połączenia
____________________
gosia
kami 13:42, 25 wrz 2016

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 562
Co tam w planach jeszcze na skarpie? Metrów to tam jeszcze jesttttttttt
jolka 14:42, 25 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Ewik napisał(a)
Szalejesz ogrodowo " kapusty " lubię , urosną wszędzie, u mnie nawet w półcieniu rosną

Ewusia, no obyś miała rację z "kapustami" bo zamierzam rozszerzyć uprawę w tym zakresie Dla Ciebie motyle... z "kapustowej-werbenowej", która obecnie mogłaby się nazywać motylową
Od motyli i innych bzygów wszystko się kołysze...
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 14:45, 25 wrz 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
goska napisał(a)
Co za piękne widoki. Ten fiolet z różem wygląda bajecznie . Zazdroszcze połączenia

Gosia, dziękuję za miłe słówka A TY nie zazdrość tylko machnij sobie podobne, jak Ci się podoba
Jest łatwe, tanie i bezobsługowe Tylko miejsca trochę trzeba mieć.


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
kerii 14:47, 25 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Fajnie Ci idzie z oswajaniem tej skarpy)) prace już wykonałaś - odchwaściłaś, teraz to została sama przyjemność obsadzenie)

Cudne te rozchodnik ja też tak chcę a rabata z hortensjami jak z obrazka jaka to trawka tam roście z nimi?

Moją goję eM w piątek zdezintegrował rosła chyba z 4lata i prawie ani jednego owoca nie miała wyrosło takie wielkie rozcapierzone krzaczysko wkurzył się i wyrwał...
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies