Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

eliza3 20:09, 12 paź 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Aniu, bardzo dziękuję za cudowne spotkanie, bawiłam się świetnie, jesteś wspaniałą gospodynią.
Pogoda nam dopisała, a humory ogrodniczek zawsze świetne.

Na pamiątkę spotkania



Kindzia, Ania, Gierczusia, Ula... Eliza robiła zdjęcie
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kindzia 20:18, 12 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu super było Wiesz
Dziękuję


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 22:45, 12 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu ... Sorry ,że ja dopieroeraz , ale zostałam po powrocie uprowadzony przez eMusia na kolację z okazji Dnia Edukacji... Hhhihiii ... Więc ja znów opóźniona ...
Dziękuję bardzo , było super ... Wargi obtrzaskane , choć i tak mi mało i żal było wyjeżdżać

Dziewczynkom też dziękuję ... Za wszystko

Buziaki dla Was ... Gorrrące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 03:22, 13 paź 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Aniu, trafiłam u Irenki na magnolię parasolowatą, zobacz
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2408-milkowo-moje-miejsce-na-ziemi-czii?page=1372

a propos magnolii, Ty przechowuj i jedną zadołuj dla próby. Ja też zrobię eksperyment i posadzę w lekko kwaśnej ziemi. Jak się nie przyjmą będą w zapasie pozostałe, co Ty na taki pomysł?A może przyjmą się bez problemu, bo podobno są łatwe w uprawie.


A na mączniaka tu masz przepis
naturalne sposoby walki z mączniakiem
*szklanka mleka, dwie szklanki wody, kilka kropel ludwika
*2 łyżki proszku do pieczenia lub sody oczyszczonej, łyżka płynu do mycia
naczyń, 2 litry wody - proszek zostawia nalot podobny do mączniaka.

i link z którego to pochodzi
http://aniads-rosegarden.blogspot.com/search/label/Choroby%20r%C3%B3%C5%BC
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 07:39, 13 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I jeszcze na pamiątkę



Pozdrów eMusia, jest super!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gabrysia_ 08:37, 13 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ania...super spotkanie miałyście....fajnie was widzieć
Miłej niedzieli
____________________
Enya73 09:57, 13 paź 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aniu,super spotkanko Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
danuta_szwajcer 10:23, 13 paź 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Aniu Pogoda Wam dopisała i miło Was widzieć, fajne spotkanie i jeszcze bardziej mi żal, że nie udało mi się wyrwać Ale Ty wiesz Aniu jak mi teraz ciężko, kiedyś to nadrobię) Pogode mamy cudną, bajecznie jest kolorowo i niech tak jest jak najdłużej Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i życze miłej niedzieli bo słoneczko zapewne też Ci świeci
____________________
Liliowo i kolorowo:)
boguslawa_ma... 12:52, 13 paź 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu dzięki ci za tą brune jutro jadę po nią,czy ona lubi słońce czy cień?U ciebie taka duża teraz szukam dla niej miejsca,słoneczne bym miała.pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
gierczusia 13:34, 13 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu ... Bardzo , bardzo dziękuję ... Za wszystko .. Za zorganizowanie spotkania , za zarąbisty dżem z zielonych pomidorów ( ślina mi leci na samo wspomnienie ) za pycha ciasto i szaszłyczki ... Za atrakcje strażackie ( przyznaj sie , celowo nas zostawiliście z tą fojerką ... I ogólnie za fantastyczną atmosferę ....

Dziękuję , buziaki .... Moje akumulatory naladowane też dziękują
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies