Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 23:21, 28 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Anek zaś tablet z Ema Emisje zrobił Kochana moja miałam w Twoje imieninki pisać Ci oddzielnie życzenia ale kuchnia i goście zajęli mnie bez reszty Spóźniona więc strasznie o wybaczenie proszę ,lilie do stópek rzucam i życzenia najszczersze wszystkiego co najlepsze zostawiam, mając nadzieję że przyjmiesz i wybaczysz


Spotkanie z Danusią jak widać udane Buziaczki


Gosiu - no miałam powiedzieć, że ja nie obchodzę imienin itd, itp. no ale jak mi takie milutkie życzonka składasz to jak mam nie obchodzić Bardzo, bardzo Ci dziękuję
A Emisja - to myślałam że to jakieś nowe określenie na eMusia Dzięki za cudne lelije.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
malgorzata_s... 23:25, 28 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Wiem że u Was raczej urodziny się świętuje ale imieniny w kalendarzu zaznaczone a peselków pod awatarkiem nie ma. Więc imieniny świętujemy tutaj
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anna_g 23:25, 28 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasya napisał(a)


no cudne te roze
dlugo je juz masz ? pokazesz caly krzak
moje wciaz nedza, jak cos zakwitnie to od razu zasychaja zewnetrzne platki, glowki zwisaja na cieniutkich lodyzkach... takie byle co przyjecjalo, ale moze do przyszlego roku sie wzmocnia...


Kasiu - wszystkie swoje róże sadziłam w tym roku - na ostatnią chwilę, bo kupowałam z gołym korzeniem w rosarium... Cały krzaczek pokazałam Jest delikatny i dość wiotki - najbardziej wiotki ze wszystkich i jak przyjedzie deszcz to Novalis wygląda nie za dobrze, kwiaty trafia, brązowieją i lekko zwisają - może z wiekiem "zgrubnie" a moze taka jego uroda. Ale jest pięknym krzaczkiem - najbardziej się rozrósł ze wszystkich. Twój też się zabierze... na pewno. Daj mu czas - mówią, że róże potrzebują tak 3 lat żeby pokazać co potrafią Będzie dobrze
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 23:26, 28 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
WilczaGora napisał(a)
ale kwiecia
lipiec to jednak jest gość, tyle kolorów oferuje, jak żaden inny miesiąc, prawda ?


Oj tak Ewo, kwiecia, motyli, bzyczków... wszystkiego teraz dostatek... a ja to strasznie lubię i cieszę się każdą chwilą lata - nawet tymi najbardziej upalnymi
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 23:28, 28 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wiem że u Was raczej urodziny się świętuje ale imieniny w kalendarzu zaznaczone a peselków pod awatarkiem nie ma. Więc imieniny świętujemy tutaj


Oj Gosia - całe szczęście że tych peselków pod awatarkiem nie kazali umieścić Jeszcze raz Ci dziękuję i buziaczki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 13:31, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zapłakałam...twoja Novalis..no cud, u mnie nie, chyba ją komuś oddam...piękne foty...wszystkiego i zbiory i kwiaty i cud lata
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MagdalenaK8 18:38, 30 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Zaglądnęłam wszystkie kwiaty są piękne a i zdjęcia niczego sobie. Różyczka mnie powaliła na kolanka .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
bdan 20:08, 30 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Witam. Jakoże załozyłam swój wątek zaznaczam sobie ogrody po sąsiedzku, aby być na bieżąco w "naszym rejonie"
Agnieszka_B 22:16, 30 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Mój Novalis nędzny bardzo. posadzony w marcu b.r. I liście mu żółkną . Na jakim stanowisku twój rośnie ?

____________________
zapach-ziemi
anna_g 10:18, 31 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Milka napisał(a)
zapłakałam...twoja Novalis..no cud, u mnie nie, chyba ją komuś oddam...piękne foty...wszystkiego i zbiory i kwiaty i cud lata


Nie płacz Kochana chętnie bym się z Tobą podzieliła jakby się dało Zobaczymy jak dalej będzie się sprawował Novalis Po deszczach i tak jest co najmniej średnia Dziękuję Miła
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies