Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 12:11, 01 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dzięki Ewuś. U mnie dzisiaj słoneczko fajnie świeci. Może w końcu zginie trochę śniegu na działce, bo jak do tej pory to mam go sporo. Miejscami tylko prześwituje trawnik, a tak wszystko jeszcze pod śniegiem.
Pozdrawiam i miłego dnia
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 12:23, 03 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witam wszystkich serdecznie. U mnie za oknem wciąż aura trochę zimowa, wieje i śnieg nie do końca zginął. Przyniosłam więc trochę wiosny do domu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
weronika77 17:34, 04 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Witaj Joasiu i Andrzeju. Czy my się znamy z E-u? Wszystko jakby znajome. Ogród i domek piękny.
Pozdrawiam i zostawiam znak rozpoznawczy.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
JoannA 18:00, 04 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Weroniko, poznaję Twój piękny ogród Rzeczywiście znamy się z portalu budowlanego. Miło mi gościć w naszych skromnych progach tak wytworną ogrodniczkę z jej bajkowym ogrodem. Te cudne floksy zauroczyły mnie tak bardzo, że znalazły one miejsce i w moim ogrodzie. Mój ogród młodziutki, jak ja to mówię niemowlaczek, ale przy prawidłowej pielęgnacji szybko wydorośleje. Chciałabym również wprowadzić jakieś zmiany i dlatego tu się znalazłam, Dajanka kiedyś na E-u wspomniała o tym forum i zajrzałam na chwilkę. I wsiąkłam na dobre.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Ewa4 06:58, 05 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Dużo słoneczka .pozdr
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
dajana 14:34, 05 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Asiu!!! sciskam cię radosnie ale niespodziankę mi uczyniłas pod każdym względem Widzisz ile tu naszych ? Juz wiesz ze cie poznałam Ciesze sie ze zawitałas na Ogrodowisko Wiedziałam ze kiedy tu wejdą kolezanki z ED zostana juz na amen To naturalne bo kiedy budowa sie konczy zaczyna sie piękno wokól domu tworzyc, jest to jedyne i niepowtarzalne miejsce do tego .Jestem zaskoczona tym co zrobiłas z M od czasu budowy .Macie juz ogród i naprawdę sliczny początekIle pracy wykonane ,nie moge uwierzyc ze tak szybko mozna zmienic plac budowy w tak urocze miejsce. Wiadomo ze pod wpływem tego co ujrzymy będa zmiany ,nowe nasadzenia itd Tworzenie ogrodu tak naprawdę nigdy sie nie konczy i to jest własnie piekne Zmieniamy sie my, zmienia sie nasz ogród .Niestety ja jeszcze go nie posiadam Ciezki mam rok pod wieloma wzgledami ale jak mnie juz znasz nie odpuszczam nie poddaje sie i wciaz nie upadam na duchu.Jestem na poczatku drogi wiec starym zwyczajem będziemy sobie dopingować.Tym razem w kwiatuszkach Bardzo sie ciesze ze mnie znalazłas Nie zmieniałam niku ze wzgledu własnie na mozliwosc odnalezienia kolezanek z miejsca które i tak do konca zycia nie zapomnę sentyment zawsze pozostanie Przeżylo sie sporo wpólnie to łaczy prawda?.Czasami wpadam na stare smieci ale juz rzadziej bo wiekszosc odnalazła sie tutaj,.reszta tez przybędzie tego jestem pewna .Kiedy wrócę do domu wkleję ci kwiatuszka na powitanie teraz nie mogę ,jestem w pracy Miłego dnia Asiu. Usciski przesyłam serdeczne .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:11, 05 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Obiecany kwiatuszek mój własny .

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
JoannA 22:55, 05 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dziękuję Dajanko, kochasz róże i masz już niezłą kolekcję.
Moje straciłam zimą 2011/2012, przetrwały trzy rabatowe; 1 biała i 2 zółte, w tym roku dokupiłam im do towarzystwa 2 białe i 3 różowe.
A Twoja jest śliczna i taka zdrowa, pamiętasz może odmianę?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Anabell 23:22, 05 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
JoannA napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie. U mnie za oknem wciąż aura trochę zimowa, wieje i śnieg nie do końca zginął. Przyniosłam więc trochę wiosny do domu

Asiu! przyszłam Cię powitać! Miłe wiosenne kwiatuszki wprowadzają ciepły nastrój do domu, a serweta podkreśla ich wyraz . odpowiedni do koloru krokusów.
Awatarek też wiosenno- świąteczny.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
JoannA 23:31, 05 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Haniu, miło Cie gościć u mnie. Kolor serwety to naprawdę przypadek, ale faktycznie fajnie to gra z krokusami.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies