Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

daphne 08:46, 11 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Hej.

Wpadłam się przywitać a doradzać może będę Tobie umiała za kilka miesięcy, kiedy to sama jakiegoś doświadczenia nabędę. Póki co gratuluję szczęścia do "wyhaczania" okazji i zazdroszczę, że największy bałagan za Tobą...
____________________
"Marchewka jest rodzajem ziemniaka o rewolucyjnych poglądach" Valeriu Butulescu ogród-w-moim-krwioobiegu
Gosiniak 09:51, 11 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Świetne te donice, ja byłam niedawno ale takich i za taką cenę nie widziałam, chyba nie umiem polować, a buksiki w jakiej cenie?
Masz ślicznie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
kaisog1 10:10, 11 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No! W końcu! W projektowym już nie masz co robić Super, że założyłaś tu wątek
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 10:47, 11 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kitek81 14:39, 11 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hej Polu
to i ja się pojawiam w nowym wątku donice śliczne mówisz, że LM jest fajny wybór-może dziś namówię M na wizytę w tym sklepie, bo jedziemy do Torunia, a potrzebuję fajną dużą donicę, ale do domu do juki!
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Milka 15:00, 11 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pola napisał(a)
Byłam dzisiaj w Katowicach, odwoziłam córcię na lotnisko i w powrotnej drodze wiadomo co robiłam hihihi
W Ikei 2 kuleczki wypatrzyłam, w centrum ogrodniczym udało mi się kupić czerwoną porzeczkę i agrest pienny no i donice, których wypatrywałam dość długo, co w nich posadzę hmmmmm zastanawiam się czy kuleczki bukszpanowe czy coś na patyku, a może stożek bukszpanowy....
Widzi mi się kulki bukszpanowe posadzić, a nad dodatkiem do nich trzeba pomyśleć, ponieważ tam w lecie straszna spiekota, słońce od 12 do wieczora.....
Oj czekam, na wiosnę i w innych donicach brateczki posadzić.....


pzrepiękne donice i kulki też zakupy udane, tylko wiosny jeszcze brak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:04, 11 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A mnie też zachwyciła podpowiedź Ani monte, cytrynowa petunia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 22:03, 11 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kochani dzięki za odwiedzinki, w donicach będę kulki, ale jeszcze nie wiem czy na pniu czy bez pnia podsadzone petuniami. U mnie dziś w ciągu dnia + 3, teraz -3 w miare znośnie, mam nadzieję że weekend będzie słoneczny, jak nie to porządki w domu i oczywiście będzie sianie warzywek...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Madzenka 23:38, 11 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pola napisał(a)
Kochani dzięki za odwiedzinki, w donicach będę kulki, ale jeszcze nie wiem czy na pniu czy bez pnia podsadzone petuniami. U mnie dziś w ciągu dnia + 3, teraz -3 w miare znośnie, mam nadzieję że weekend będzie słoneczny, jak nie to porządki w domu i oczywiście będzie sianie warzywek...

Jaką masz średnicę donic i kulek?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 20:06, 12 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzena2007 napisał(a)

Jaką masz średnicę donic i kulek?

Marzenko ja tych kulek nie kupiłam tylko obfociłam, w Ikei były tylko dwie ale jakoś się bałam, za wcześnie. A wielkość donic, kurcze skleroza mnie ogarnęła i trza by było zmierzyć, zapamiętałam tylko, że 115 wysokie, szerokość brałam na oko.....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies