Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Projektowanie zieleni na tarasie/ balkonie

Pokaż wątki Pokaż posty

Projektowanie zieleni na tarasie/ balkonie

Magda_BO 18:19, 05 sie 2014


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 119
Piękny efekt wizualny, te domki są faktycznie zasłonięte. Zastanawiam się jedynie, czy nie powinnaś podwyższyć barierki, która jest nisko nad doniczkami. Tak pomyślałam, pamiętając dzieciństwo córki i taras zasłonięty po prostu wysoką siatką. Nie było to piękne ale ja się czułam bezpieczniej, a u Ciebie trochę mnie to niepokoi...
pozdrawiam,
m.
____________________
Moja wizytówka ** Barwy ogrodu Magdy *** Storczyki w Singapurze *** Bali ogród tropikalny
MagdaRoss 22:18, 05 sie 2014

Dołączył: 02 mar 2013
Posty: 17
Ta barierka to jedyne " okno na świat " mojej córki inaczej nic by nie widzała . Barierka jest wysoka - ma ponad metr wysokości i szczebelki tez są dość gęsto rozstawione, wiec raczej nie powinno sie nic stać . Ale dziękuje za uwagę
____________________
domi_dusza 09:54, 28 sie 2014

Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 4
magdaross - piękny balkon! Uwielbiam realizacje w drewnie Sama niedawno, po przeprowadzce zdecydowałam się na małe zmiany, aczkolwiek zatrudniłam do tego godną polecenia firmę Green Solutions z Poznania, która zajęła się całą aranżacją tarasu - od doboru i instalacji egoztycznego drewna po dobór kwiatów na taras, ostatecznie, jak to się mówi "popłynęłam" i skończyło się na zaprojektowaniu i urządzeniu ogrodu
Karabela 20:46, 01 wrz 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Czy do donicy na taras, cel - zasłonięcie mocne, lepsza będzie tuja Kórnik czy Smaragd Gold? Takie są w szkólce z żółtych które mi się podobają.
Myślałam o Aureospicata ale nie ma. Dziękuję za podpowiedz
____________________
Eksperymentarium
deffka 10:24, 21 kwi 2015

Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 1
balkon faktycznie swietny! ja sama teraz stoje przed aranzacja balkonu, ale chcialabym go urzadzic bardziej jak ogrodek, tj. miec truskawki wiszace, poziomki itd...
Monika_Per 14:46, 11 mar 2016

Dołączył: 24 sie 2015
Posty: 14
A z jakiego drewna zrobione są te skrzynie?
____________________
Taras w bloku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies