Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Zuzula 10:12, 30 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Jaki cudny Franklin!

U mnie popielnik, oddychać nie ma czym, ale nie wiadomo czego chcieć, deszczu na rośliny i dla ochłody, czy słońca na żniwa.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
hanka_andrus 11:12, 30 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I to, i to potrzebne, może najpierw żniwa, aapotem niech się dzieje co chce?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 11:21, 30 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A propos żniw,u nas już koszą od 2 tygodni. Nie wszystko, oczywiście, ale co dojrzałe, szybko z pola znika. Pozdrawiam żniwiarzy.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 11:51, 30 lip 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Haniu wpadam z pozdrowieniami. U nas nie pada ale codziennie burza po południu przychodzi i pewnie dziś też bo parno ogromnie i 30 na liczniku.
Z powodu dopłat unijnych dużo odłogów rolnicy zasiali (głównie pszenica, kukurydza, rzepak). Pszenica już ogromnie dojrzała ale nie mogą wjechać kombajnami bo codziennie dolewa. Dawniej pamiętam że 22 lipca brało się sierpy do ręki, coś do picia i hajda w pole.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Zuzula 11:52, 30 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
U nas też, ale moje jakieś zielone i musi poczekać. Co będzie, to będzie.

Ufff, wystraszyłam się, że pomyliłam żółwika ze ślimakiem, a u Ciebie mieszka i jeden i drugi. W dodatku jeden od drugiego sympatyczniejszy, a młody kowal zdolny.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
hanka_andrus 12:10, 30 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zuzulko,są jeszcze małe dzieci w rodzinie, babcia musi się starać.
Jedno dziecię pierwsze kroki na balkon do żólwika kieruje.

Żniwa u nas idą pełną parą, bo deszcz się ociąga, i dobrze, przynajmniej rzepak nie wystrzeli w kosmos. a i ziaren innych dosuszać nie będzie trzeba.
Ja dziś siedzę wcieniu, duchota, wiatru nie ma, po obiedzie ma ponoć padać.
Może już czas wstawiać coś do jedzenia? Najlepiej chłodnik + dodatki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 13:42, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Haniu, nie doczytam...bo wpadam dla relaksu, bo człowiek jest, myśli i bez słów się dobrze czujesz...i rozumiesz, choć słowa, jak trole w usta się czasami cisną
pisz jakiś wiersz, coś ostatnio krucho z nimi forum śpi, Danuta na salonach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 18:16, 30 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko, u mnie dla relaksu? Kochana, pocieszyć Ciebie mogę, ale wierszyki, na chętnych nie czekają, dopiero "muszą się uląc".
Ale na Twoje życzenie, coś Ci skrobnęłam w okamgnieniu i zawiesiłam na Twojej stronie.
Mam nadzieję, że uśmiechnęłaś się.
U mnie na Twarzy banan, za oknem grzmi i leje. Ciekawe jak długo. Gradu nie widzę. Będzie dobrze. Buziam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ogrodeczek 20:40, 30 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
hanka_andrus napisał(a)
U kogo dziś pada? U mnie na razie znów bez opadów. Ale pewnie jak przyjdą, to zakacubi sie nacały tydzień.

Pogody wg zachciewajek .... dla wszystkich.




Uroczy żółwik... Haniu nie padało, nie pada i nie zanosi się na deszcz... Podlewanie przede mną ...

Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
an_tre 20:55, 30 lip 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
I u mnie troszkę pogrzmiało, popadało i zaraz jak ulga, nie było już czym oddychać
pozdrawiam Haniu

Lilijki tuż po deszczu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies