Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

hanka_andrus 20:36, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiu, witam, i powiem Tobie w zaufaniu, że nie mam powodów, by wynajdywać u innych jakieś niedociągnięcia. Sama mam, tak jak mi zdrowie pozwala, to co będę się wymądrzać. Piszę o tym co robię, bo to żaden sekret. W ogrodzie jestem jak na widelcu, wszyscy widzą, czy siedzę, czy leżę. Ogród to nie łazienka- sterylnie w nim nie musi być, ani też kuchnia, gdzie wszystko musi być wg przepisu.
Przynajmniej w moim- mój ogród planu się nie trzyma. Raz sieję aksamitki, innym razem ostróżki, a jeszcze w kolejnym roku buraki i koper. I musi być tak , jak mi odpowiada.
Równie dobrze mogłabym tu nie zaglądać, ale już sie do niektórych przywiązałam, i traktuję jak dobrych znajomych. a jak tu o znajomych nie pamiętać i ich nie wspierać?
Stąd serdeczność, uważanie, szacunek i czytanie ze zrozumieniem wątków do których zaglądam.
Miło mi, że tak mnie odbierasz, i wzajemnie, bardzo Ciebie lubię. I mam nadzieję, że to się nie zmieni. Taki obrałam kurs moja krypą.


Miłego wieczoru





____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
GorAna 22:20, 20 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Haniu, dziękuję za piękne orliki posadzone w Kamiennym i za rymowankę....dziękuję też za to, że potrafisz być trafnym rozjemcą
Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego wypoczynku
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
an_tre 22:24, 20 wrz 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Haniu pomyślnych wiatrów i milej atmosfery na krypie
pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
hanka_andrus 22:33, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu, GorAniu! Witam moje imienniczki. Miło czytać pochlebne opinie.
W realu tupnęłabym nogą, tutaj jestem grzeczna, nie mogę.
Niedzieli Wam życzę słonecznej, i drogi do ogrodu bezpiecznej!

Jabłuszko zerwałam i do kompotu dodałam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 23:23, 20 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Buziaki Hanuś pięciorniki tnę dopiero na wiosnę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
wiunia 09:58, 21 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Haniu dobrze, że jesteś tu na forum podczytuję Twoje posty tu i tam i śmiem twierdzić żeś Kobietka brdzo rezolutna i masz zdrowe podejście do życia-tak trzymaj! Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Kasik 10:31, 21 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Zabłąkałam się i ja w Twoje progi i choć nieczęsto piszę to w myślach noszę miłych i mądrych ludzi.
Przypomniałaś mi Haniu tymi orlikami, jak kiedyś - jako kilkunastolatka namiętnie robiłam z nich bukiety. Z resztą zawsze miałam w wazonach kwiaty układane na łąkach, miedzach, a moja bratowa do ślubu niosła wiązankę, którą zrobiłam.

Zastanawiam się dlaczego nikt nie widział tego mojego zainteresowania- dziś może nie siedziałabym za biurkiem tylko robiła coś fajnego. Szkoda, że tak późno - dobrze, że w ogóle.
I dlatego tak ważny jest czas kiedy jestem z Wami, w Waszych ogrodach no i oczywiście to, że sama mam SWÓJ OGRÓD. Dobrze, że są osoby - takie jak Ty, które umieją stonować i swoją mądrością uładzić co jest do uładzenia, bo nie wyobrażam sobie już czasu bez tego miejsca. Tu znalazłam przyjaźń i powróciłam do pasji właśnie tej kilkunastolatki.

Przesyłam pozdrowienia
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
hanka_andrus 10:37, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, Kasiu, Wiuniu moje marzenia ... nie wszystkie się spełniły. Ale minionego nie żałuję. MOże gdyby inne były warunki, to i inne byłoby życie, ale cóż ono warte bez miłości? Wszystko inne się nie liczy.
A ta nawet w czasie wojny jest piękna.

Kochajcie swoich bliskich, szanujcie przyjaciół, wrogom wybaczajcie.
Miłej niedzieli.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 13:58, 21 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Milka napisał(a)
Haniu, jak te gniazda rozpoznać?
Koper w roli celebryta, jest the best


Koper niezły duet z tytoniem miał u mnie miejsce ))

Pozdrawiam
Miła
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 14:03, 21 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Witaj Haneczko.

Miło się pospacerowało wzrokiem po Twoim wątku.Teraz widzę ile przegapiłam w tym 2013-m ...

Przed upragnioną wiosnę mamy zimę i mam nadziję,że dokładniej nadrobię zaległości ogrodowiskowe.

Dzięuję Ci za to słońce w moim śniętym wątku,bardzo dziękuję.

Tulę Haneczko
i zawsze oczekuję u siebie ))
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies