Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

hanka_andrus 21:15, 03 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Magda70 napisał(a)
No i mam za swoje. Dwa dni balowałam i 1000 przegapiłam .... W starym wątku się nie wpisuję bo Danusia zakończyła go ładnymi fotkami więc tu Ci pogratuluję
To mój krokusik zdjęcie z godz 16.00 już zdążył się zamknąć w sobie...a jeszcze 2 godz wcześniej łądniej wyglądał
Gratki przeogromne ślę i tak
Jesteś babeczką z fajną energią



Madziulko, Zapraszam do mnie, jak trochę ogarnę zimowy bałagan. Mniej więcej koło 26 kwietnia.
Miło mi Ciebie gościć będzie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 21:17, 03 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
eliza3 napisał(a)
Haniu, po tak hucznym pożegnaniu starego wątku, przychodzę przywitać Cię w nowym. Jestem pewna, że będzie równie ciekawy i pełen humoru.
Wiosna u Ciebie już się budzi, więc życzę ci dużo wspaniałych kwiatków, smacznych warzywek, pięknych spacerów, miłych spotkań, udanych zdjęć, weny do pisania wierszy i oczywiście zdrowia, aby się tym wszystkim cieszyć i dzielić z nami.
Dla Ciebie moje kwiatki, które pachną w całym domu. Pragnę się podzielić tym zapachem z Tobą.



Dziękuję, Elizo, Wasze odwiedziny są dla mnie największym relaksem.Zapach czuję.Moje hiacynty,ledwie czubek nosa wystawiły, albo racze czubek głowy.

Dzięki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasiek 21:24, 03 mar 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Haniu dziekuje za nowy watek,bede czestym gosciem tutaj.Zycze duzo zdrowka i usmiechu na ,,nowej drodze´´ i mnostwo promieni slonca
____________________
Bawarka
hanka_andrus 21:27, 03 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Konrad, krokusik jak ogieniek na świeczce!
Cieszę się, że ty się cieszysz. Ponuractwo doprowadza ludzi do depresji, agresji, i wariactwa.
Jak dołożysz do tego bieżące kłopoty, to po co żyć? Od razu 4 deski, i kaplica.
A jak wesoły człowiek, to nawet kłopoty mniej dokuczliwe są. I jakieś wyjście z trudności się znajdzie.
A i przyjaciele nie omijają szerokim łukiem.
Wesel się, baw się, bądź pogodny!
Don't Worry Be Happy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
KasiaWB 21:29, 03 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Haniu...furtka uchylona... więc zaglądam witam się wiosennie w Twoim nowym wątku jeszcze raz gratuluję tysiączka słonecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Kondzio 21:31, 03 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
hanka_andrus napisał(a)
Konrad, krokusik jak ogieniek na świeczce!
Cieszę się, że ty się cieszysz. Ponuractwo doprowadza ludzi do depresji, agresji, i wariactwa.
Jak dołożysz do tego bieżące kłopoty, to po co żyć? Od razu 4 deski, i kaplica.
A jak wesoły człowiek, to nawet kłopoty mniej dokuczliwe są. I jakieś wyjście z trudności się znajdzie.
A i przyjaciele nie omijają szerokim łukiem.
Wesel się, baw się, bądź pogodny!
Don't Worry Be Happy!
Zgadzam sie z tym w zupełności
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
hanka_andrus 21:40, 03 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiek napisał(a)
Haniu dziękuję za nowy watek, będę częstym gościem tutaj. Życzę dużo zdrówka i uśmiechu na,,nowej drodze´´ i mnóstwo promieni slońca


Kasiulko, witaj! Za życzenia dziękuję, oby się sprawdziły!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 21:42, 03 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
KasiaWB napisał(a)
Haniu...furtka uchylona... więc zaglądam witam się wiosennie w Twoim nowym wątku jeszcze raz gratuluję tysiączka słonecznie pozdrawiam


KasiuWB- dziękuję, dla Ciebie tera też trudny czas w ogrodzie,więc niech Tobie ogród kwitnie i rozrasta się!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
grazyna 21:52, 03 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281


Oby zawsze Ci Haniu słońce świeciło Dobry wieczór w Nowym wątku
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
dajana 21:53, 03 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witam Haniu na nowym wątku .U ciebie już wiosna w ogrodzie tyle masz kwiatuszków az mi się wierzyć nie chce U mnie śnieg jeszcze leży ale coś tam kiełkuje kiedy go odgarnęłam Róże natomiast mają jeszcze zielone liście z ubiegłego roku co zupełnie mnie zaskoczyło .Nie zdejmuję jeszcze gałęzi sosnowych bo przymrozki zapowiadają Poczekam do czwartku .Podcięłam jabłuszko rajskie migdałka hortensje i wyznaczyłam nowe rabaty .Też sobie pobiegałam po ogrodzie .Dobre interesy robisz 5 zł za świecznik to dobry interes .

Haniu serduszko dla ciebie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies