Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Anita1978 18:57, 24 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
U mnie od wczoraj leje jak z cebra!
____________________
ogródek Anity
popcorn 08:23, 25 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
miłego dnia! piątek, weekendu początek!
____________________
Mój nowy ogródek
makkasia 10:55, 25 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
U mnie nic nie leje ja leje wodę w dzień, w dzień ale cóż taki klimat
ściskam i deszczu życzę
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Margarete 15:49, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Małgosiu w sprawie stipy parę słów u mnie.
U nas dzisiaj porządnie podlało ogród. W wars
Miło mi że nie jestem sama z nawałem obowiązków w ten wakacyjno-urlopowy czas.
O stipie czytałam, nie wiem czemu moja nie rośnie prawie....

Odpozdrawiam ale juz weekendowo, jeszcze godzinka w pracy i weekend..HURRA !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:51, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
No to Ci podlało, nam też hihi

szef niech Wam klimkę zamontuje! Ja wolę zwykle bez, ale jak jest tak gorąco latem.. to w biurze w mundurkach średnio przyjemnie no i jeszcze jak kogoś zastępujesz... nie zazdroszczę!
Mam nadzieję na weekend pogoda się poprawi, bo mam plany - chcę kulkową rabatę chociaż zacząć!

pozdrawiam!!


Ja mam plany towarzysko-rozrywkowe na weekend wiec mogłoby sie wypogodzic
Ale ulewa u nas dzis była.. ciekawe jak mój ogród przezył bo ja ciągle jeszcze w pracy....
Udanego wekendu Karolinko !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:53, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)


To bardzo dziwne.... Bo u mnie przetaczniki są bezobsługowe i rosną jak goopie. Ty im zajrzyj w korzenie... Bo rosną obok żurawek. Ja bym się nie krygowala i prezsadziła. U mnie świetnie rosną w pełnym słońcu.

Witaj Marzenko, musze go stamtąd przekopac gdzies...tylko gdzie? , jak wiesz w małych ogrodach to jest ten problem......gdzie?...chociaz i tu na O. sa przykłady że i w duzym ogrodzie tez niektórym miejsca brakuje..
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:57, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)
Małgosiu, no najgorzej, ze pracować trzeba, że nie da się być choć tylko pół roku w ogrodzie, ale byłoby fajnie masz ślicznie, wszystko porosło, wkoło wielkie drzewa, na rabatach kuleczki i insze cudności, a już leje, to zmęczony upałem ogród podleje i ruszy wszystko w dwójnasób, oby nie chwasty
pozdrawiam serdecznie

Dziekuje za miłe słowa Irenko,
rzeczywiście na przestrzeni 2 sezonów duzo wieksze rosliny sie zrobiły a w niektórych miejscach jest wręcz za ciasno. Cieszy mnie to i zachęca do dalszych zmian i modernizowania ogrodu. Narzekam na brak miejsca bo chciałabym miec tak jak u ciebie tyle róznych roslin, róznych zakątków, ale pewnie jak bym miła większy kawałek ogrodu do pracy to bym sama nie dała rady...więc nie ma tego złego... póki co jestem w stanie zapanowac nad tym czym dysponuje.
U nas leje od 2 dni, mam nadzieje na poprawe pogody w wekend.Buziaki dla ciebe przesyłam Irenko !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:59, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
I jak, Małgoś? Podlało w końcu? Mam nadzieję, że i w biurze lepiej się oddycha. Uściski zostawiam.

PS Wróble są okrutne... 5 "Twoich" stip oskubały już doszczętnie...


Martus, podłało ..to mało powiedziane wczoraj siapiło cały dzien i noc a dzis to była po prostu ulewa....
Szkoda "moich/twoich" stip, u mnie słabo rosna wiec ich prawie nie widac, a wróbli nie ma wcale...tylko synogarlice, sójki, sroki i kosy a te sa chyba raczej miesożerne..

Podrawiam weekendowo !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:00, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
miłego dnia! piątek, weekendu początek!

Wzajemnie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:04, 25 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anita1978 napisał(a)
U mnie od wczoraj leje jak z cebra!

U mnie od srody wieczorem leje.......tuz przed deszczem zrobiłam jeszcze areacje trawnika - kupiłam sobie taki areator - sandałowy czyli nakładki na buty z kolcami i "przeleciałam" w nich cały trawnik wzdłuż i w szerz - jesli widzieli mnie sąsiedzi z okien to mieli ubaw....
Łaziłam w tych kolcach i podopierałam sie kijem od szczotki....co by zebów nie wychlasnąc i nie runąc, wcale to nie jest łatwe. Potem jeszcze zdażyłam podsypac trawnik nawozem i dopiero zaczeło lac. Jest szansa że nawóż dotarł gdzie miła dotrzec bo ładnie padało dwa dni, a dzis to nawet było jakby oberwanie chmury.

Czekam na efekty mojej areacji i nawożenia
Pozdrawiam weekendowo !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies