Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 11:25, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Viola napisał(a)


Małgosiu, a jakiego Leonardo zamawiałaś? Nie doczytałam, różowego czy czerwonego?

Zamówiłam zwykłego, różowego bo własnie tym kolorem mnie uwiódł szczególnie na pieknych fotach u naszaj Izy-Konstancji w wątku "ogród marzeń..cegła..lawenda..itd"
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Viola 12:44, 21 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Margarete napisał(a)

Zamówiłam zwykłego, różowego bo własnie tym kolorem mnie uwiódł szczególnie na pieknych fotach u naszaj Izy-Konstancji w wątku "ogród marzeń..cegła..lawenda..itd"


Mi się podobają oba Ale żadnego jeszcze nie kupiłam , chyba poczekam do wiosny . Pozdrawiam
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Margarete 15:19, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Viola napisał(a)


Mi się podobają oba Ale żadnego jeszcze nie kupiłam , chyba poczekam do wiosny . Pozdrawiam

Ja tez miałam moment zawachania i pewnie jak bym miała miejsce to wziełabym oba kolory .....ale purpurowe róże juz mam (Ascot i Tajga), czerwona jedna wielkokwiatową tez (Ingrid Bergman) oraz teraz kupiłam kolejna w odcieniu czerwono-malinowym ( nostagię) a z różowych nie mam żadnej.
Mam co prawda takie bladawce jak Pastella i Eden Rose ale to jest w sumie kwiat w obu przypadkach w bardzo pastelowym odcieniu, więcej w nim jest kremowego koloru niż różowego stąd decyzja o Leosiu różowym....zobaczymy jak mi sie to uda wszystko zakomponowac na rabacie gdy już będzie kwitnąc, żeby jakichs zgrzytów nie było kolorystycznych...
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 20:12, 21 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Małgosiu u mnie tez ponuro i deszczowo sie zrobiło, szkoda ze to juz koniec pięknej pogody. Trudno będzie przetrzymac zimę. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:53, 23 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)

Fajnie że wpadłaś Aniu,a ja jakis mam zawsze lęk przed tym co TY powiesz o moim ogrodzie, jakie TY wyrazisz opinie...nie wiem dla czego ale zawsze czuje lekka tremę przed Twoim osądem...
Pozdrawiam!

Małgoś!!!!! Ty się mnie nie bój.. ja co najwyżej powiem co myślę i tyle Bić nie będę
A sie boisz, bo ja zawsze szybciej powiem/napiszę niż zastanowię sie co wypada a co nie

Buziaczki zaległe imieninowe zostawiam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ivvvona 21:55, 23 paź 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie i widzę że też trawiasto u Ciebie Ja nie wyobrażam sobie teraz swojego ogrodu bez traw. Rozchodnik też wpadł mi w oko Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
Mala_Mi 22:47, 23 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgoś... czytam u Kasi, że podwójną babcią wnet będziesz.. trąb głośno jak to bedzie Cieszę sie razem z Tobą I kciuki trzymam, bo listopad już tuż , tuż..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Viola 09:45, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Margarete napisał(a)

Ja tez miałam moment zawachania i pewnie jak bym miała miejsce to wziełabym oba kolory .....ale purpurowe róże juz mam (Ascot i Tajga), czerwona jedna wielkokwiatową tez (Ingrid Bergman) oraz teraz kupiłam kolejna w odcieniu czerwono-malinowym ( nostagię) a z różowych nie mam żadnej.
Mam co prawda takie bladawce jak Pastella i Eden Rose ale to jest w sumie kwiat w obu przypadkach w bardzo pastelowym odcieniu, więcej w nim jest kremowego koloru niż różowego stąd decyzja o Leosiu różowym....zobaczymy jak mi sie to uda wszystko zakomponowac na rabacie gdy już będzie kwitnąc, żeby jakichs zgrzytów nie było kolorystycznych...
Pozdrawiam


O! Tajgi i Nostalgii chyba jeszcze nie widziałam, muszę sprawdzić jak wyglądają. Ascot oczywiście czeka w kolejce marzeń na bardziej sprzyjające warunki w ogrodzie (czyli trochę cienia)
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Margarete 10:19, 24 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)

Małgoś!!!!! Ty się mnie nie bój.. ja co najwyżej powiem co myślę i tyle Bić nie będę
A sie boisz, bo ja zawsze szybciej powiem/napiszę niż zastanowię sie co wypada a co nie

Buziaczki zaległe imieninowe zostawiam.

Dzieki za buziaczki imieninowe

Co do wnusia to wg najnowszych prognoz lekarskich nie pojawi sie na wszystkich Swiętych........ale raczej na Święto Rewolucji Pażdziernikowej czyli około 7 listopada.....
Nie wiem czy czytający mój wątek młode Ogrodowiczanki i Ogrodowiczanie wiedzą i pamietają co to jest i z czym sie je.......bo my dinozaury Aniu takie jak ty i ja pamietają jeszcze na pewo z podstawówki akademie i wiersze ku czci...Wielkiej Rewolucji Październikowej....ja byłam aktywistką w kółku recytatorskim zarówno szkolnym jak i w Domu Kultury więc repertuar na tę i na inne okazje mam jeszcze w głowie...jakby komu był potrzebny.....ale może to lepiej żeby juz nie był potrzebny...
Buziam i obiecuję że jak sie juz urodzi dziziuś to odtrąbię głośno tu i wszędzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:21, 24 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ivvvona napisał(a)
Pospacerowałam po Twoim ogrodzie i widzę że też trawiasto u Ciebie Ja nie wyobrażam sobie teraz swojego ogrodu bez traw. Rozchodnik też wpadł mi w oko Pozdrawiam

Dzieki Iwonko za miłe słowa
Trawy tez pokochałam , głównie dzieki Ogrodowisku - wczesniej nie zdawałam sobie sprawy z ich uroku, ba nawet z ich istnienia...
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies