Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 10:26, 24 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Viola napisał(a)


O! Tajgi i Nostalgii chyba jeszcze nie widziałam, muszę sprawdzić jak wyglądają. Ascot oczywiście czeka w kolejce marzeń na bardziej sprzyjające warunki w ogrodzie (czyli trochę cienia)

Vilou,
moja róże Tajgę masz tu :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2956-ogrod-marzena-moze-tylko-marzenie-o-ogrodzie?page=326
Nie znalazłam w internecie nazwy tej rózy nigdzie oprócz strony firmowej tej szkółki od której ja kupiłam, podejrzewam że jest to jakaś odmina z tych powszechnie znanych, licencjonowanych róż tylko producent nie płaci licencji i nie może oficjalnie nazywac tej rózy ta nazwą......w taki sam sposób kupiłam swoja Edan Rose od pana który od lat wystwia stoisko u nas pod halą sportową w Łodzi i sprzedaje róże pod hasłem : "taka sama jak eden rose"

Nostalgia zaś jest piekna bo dwukolorowa - ostatnio ktoś napisał na O. że ona wygląda jakby miseczka malin z bita smietaną.... u Małej Mi są często pokazywane, bo też ma piękne nostalgie...

Pozdrawiam i życze miłego wekendu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Viola 11:04, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Małgosiu, dziękuję za informację o Tajdze i Nostalgii i za linka do Twojej róży. Obie są piękne. Jestem pewna, że będę je chciała w moim ogrodzie.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
makkasia 21:20, 24 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Małgosiu moja Agatka jest z 1 listopada
Zostawiłam życzenia u siebie ale jeszcze raz cieszę się razem z Tobą i spokojnego przyjścia na świat wnuka życzę
ściskam mocno i miłego weekendu
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Bogdzia 21:24, 24 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to niecierpliwie czekasz. A umnie jest dla Ciebie propozycja ( nie do odrzucenia)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 01:01, 25 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Super, rodzina się powiększa trzymam kciuki Dzięki za odwiedziny u mnie, trochę rzadziej piszę, bo jeszcze nieczasowa jestem. Jak przyjdzie zima, to złapię oddech Pozdrawiam cieplutko
____________________
Dwa ogrody
Margarete 14:09, 25 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Małgosiu moja Agatka jest z 1 listopada
Zostawiłam życzenia u siebie ale jeszcze raz cieszę się razem z Tobą i spokojnego przyjścia na świat wnuka życzę
ściskam mocno i miłego weekendu

Już powolutku zaczynam sie niepokoic, tym bardziej że pierwsza wnusia rodziła sie tu u nas w Łodzi jak dzieci mieszkały u nas na górze, a teraz sa te 200 km dalej, sami w nowym srodowisku wiec na pewno i oni czuja sie tam mnej pewnie. Chociaz póki co sa optymistyczni i dzielni
Zobaczymy jak to sie potoczy, mam nadzieję że pomyslnie i dla malucha i dla mamy...
Dzięki za trzymanie kciuków za mna !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:26, 25 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
No to niecierpliwie czekasz. A umnie jest dla Ciebie propozycja ( nie do odrzucenia)

Juz lecę.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:28, 25 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Super, rodzina się powiększa trzymam kciuki Dzięki za odwiedziny u mnie, trochę rzadziej piszę, bo jeszcze nieczasowa jestem. Jak przyjdzie zima, to złapię oddech Pozdrawiam cieplutko

Z tym czasem to wszyscy chyba tak mamy.ciągły niedobór...dobrze że dzis spimy o godzine dłuzej to jutro sie tego czasu tez troche więcej zrobi...
Na dzidziusia czekamy wszyscy, wysyłamy pozytywne energie i wierzymy w pomyślność rozwiązania, juz niedługo....
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:29, 25 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Lecę jeszcze do ogrodu, dzis dotarł do mnie mój Leonardo - za chwilke go posadze, potem jeszcze reszta cebulowych i liscie, liście, liście....ciągle liście do grabienia.........
Oto moje tegoroczne cebulowe dosadzanie.......połowa juz z tej wielkiej kupy cebul jest w ziemi ale jeszcze troche na dzis mi zostałozostało........

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:39, 25 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pokaże jeszcz ten nowy fragment rabaty z naszykowanym miejscem dla Leosia...fotki sprzed 10 dni gdy jeszcze mariken był zielony.......Leoś bedzie dokładnie tam gdzie odwrócona czarna donica...
Widok w jedną strone

i w drugą


Tu widać lepiej może

No i w jakim towarzystwie bedzie rósł tez pokaże - miskant purple fal

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies