Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:53, 17 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Próbowałam sfotografować moją choinke przed domem ale słabo wyszło....



Tu nawet widać nie tylko moją ale z tyłu jest widoczna choinka od sąsiadów, w rzeczywistości moja jest o połowe mniejsza ale widok z perspektywy dakhe inne złudzenie..
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
makkasia 12:32, 18 gru 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Margarete napisał(a)
Anita, Wilcza - zrobię, zrobię.....ale dopiero w wekend, wczesniej nie dam rady, mam duzo pracy w pracy a nawet po pracy też moja praca nie daje o sobie zapomniec.........cóz taki czas - koniec roku jest zawsze u nas bardziej intensywny, padam na pysk jak juz skoncze a jeszcze pozostała bieganina przedświąteczna wiec dopiero na wekend zostawiam sobe przyjemnosc wiankowania, ozdabiania domu etc...poza swiatełkami bo te już świecą u mnie przed domem od Mikołaja
Pozdrawiam !

Rozumiem Cię Małgosiu u mnie na szczęście już od początku tego tygodnia spokojniej w pracy i ja przestawiłam na inne tory. Nie można myśleć o wiankowaniu gdy głowa w robocie Spokojności życzę, ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
AgnieszkaW 15:18, 19 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Małgosiu, choróbsko już sobie poszło od Ciebie? To dobrze Teraz powoli czas wprowadzić się w klimat świąteczny, a potem...remont? Oj, będzie się działo u Ciebie Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Margarete 22:05, 20 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgnieszkaW napisał(a)
Małgosiu, choróbsko już sobie poszło od Ciebie? To dobrze Teraz powoli czas wprowadzić się w klimat świąteczny, a potem...remont? Oj, będzie się działo u Ciebie Pozdrawiam cieplutko

Oj tak, tak aż mi skóra cirpnie na sama myśl...za to teraz fajnie mam - ulgowe sprzątanie, czyli jak mawiał nasz przyjaciel "po alejkach", bo jak mu zona polecała posprzątac w domu, odkurzyc, wytrzec podłogi etc... to zawsze pytał : "całościowo czy po alejkach" ?
Buziaki Aga !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:08, 20 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadam na forum jako na moment relaksu miedzy odkurzaniem a śledziami (dwa rodzaje śledzików juz zrobiłam własnie przed chwilka - niech sie smaki dobrze przegryzą do świąt).
Jeszcze mam szeerokie plany i duzo do zrobienmia na dzis wieczór i na jutro, więc wszystkich zaglądających pozdrawiam cieplutko i spadam....do pracy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 16:21, 21 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, choinka wyszła fajowo. Śniegu to raczej nie zapowiadają na Święta, może na Sylwestra trochę spadnie, bo na Wielkanoc to raczej nie koniecznie...
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Madzenka 18:39, 21 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
My dzisiaj spróbowaliśmy bigosu świątecznego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 15:40, 22 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ponieważ czas teraz gorący, bieganina przedświąteczna pochłania nas, ostatnie zkupy, ostatnie przygotowania więc coraz mniej mamy wszyscy czasu na nasze forum. Nie wiem czy uda mi sie odwiedzic wszystkie ulubione wątki, pozdrowić wszystkich moich forumowych przyjaciół i znajomych - za co z góry przepraszam
Dlatego wszystkim zaglądającym do mojego wątku, znanym i nieznanym składam sereczne zyczenia świąteczne


Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i uciechę. Niech każda chwila Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem i radością. Najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych i udanych Swiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 17:02, 22 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
popcorn 20:50, 22 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wow jaka choinka!! Cudo
Małgosiu, najlepszego!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies