Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Luiza 21:29, 28 mar 2015

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Pozdrawiam dziewczyny łódzkie!!!!Małgoś napisz co załatwiłaś?
Krys 22:18, 28 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Luiza napisał(a)
Pozdrawiam dziewczyny łódzkie!!!!Małgoś napisz co załatwiłaś?


Odpozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 22:21, 28 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Małgosia to moje/twoje magnolie:





Tą pierwszą specjalnie taką kijaszkowatą wybrałam bo pasuje mi a'la drzewko w jednym miejscu. Jeszcze nie wsadziłam bo układanie ścieżki kończę ale jak zasadzę to położę przy niej kamyk z napisem "Małgosia" a co! Mój ogród, mogę nazywać jak chcę Całuski
Weź mnie jeszcze czymś zainspiruj, najlepiej białym albo niebieskim
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paniprzyroda 05:03, 29 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Poczytałam, fotki obejrzałam Wiosna Małgosiu u Ciebie również rusza, a jak zakwitną te wszystkie magnolie, będzie cudnie. Moja chyba ani myśli jeszcze, co prawda nie przyglądałam się jej, posadziłam bratki do donic wczoraj i na tym koniec, bo całe popołudnie spędziłam u Mamy, która źle się czuła. Na szczęście już dobrze.
Jankosiu, magnoliowa choroba Was dopadła ładne sadzonki. Nie zwróciłaś uwagi na klony, nadal potrzebuję szczepionego na 2.10 purpurowego, może masz jakiś namiar?
Magnolia "Małgosia" to jest to Pozdrawiam Was.
____________________
Dwa ogrody
Milka 08:53, 29 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)


Mala rzecz, a cieszy szybko ta magnolia ruszyla, mysle ze nie będzie aż tak ekstremalnych zmian w pogodzie, dadzą sobie radę rośliny, pozdrawiam Malgos
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 09:09, 29 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu, Kasiu, pozdrawiam! miłego dnia!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 10:48, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
kasiek napisał(a)
Hej, witam na Twoim watku, mam dosłownie minutkę więc z całego serca che Ci podziękowc za propozycję kupienia wawrzynka - kochana jesteś, tyle ze ja kompa nie włączyłam od kilku dni a dziś Byłam w Krzywaczce i nabyłam wawrzynka rózowego. Niemniej jednak bardzo dziękuję za chęci

Hej Kasiu,
miło że wpadła do mnie. Skoro kupiłaś już to propozycja moja już nieaktualna. Potem zajrzę do ciebie zobaczyć twój nowy nabytek. Mój wawrzynek jest nietypowy bo biały, już oczywiście zakwitł, muszę go dziś sfocić i tu na forum pokazać, choć jest póki co niedużą krzewinką, wolno rosnie ale ma sie dobrze a te jego nieduże gabaryty to jak w sam raz do mojego niedużego ogródka.
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:54, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Luiza napisał(a)
Pozdrawiam dziewczyny łódzkie!!!!Małgoś napisz co załatwiłaś?

Odpozdrawiam
Napisałam ci wiadomosć na PW.
Póki co w ogrodzie nic nie robię, siedzę a właściwie leże w domu bo mnie coś połamało, znowu wracają moje problemy z kręgosłupem i pewnie znów bez serii masaży się nie ubędzie, a tu sprzątanie i bieganina przedświąteczna, ogród do opanowania, dzieciaki na święta u mnie a ja ruszam sie z bólem....koszmar powrócił kolejny raz..........przeglądałam swoje wpisy sprzed roku i wtedy tez o tej porze pisałam że mam problemy kręgosłupowe....może to jakaś sezonowa przypadłość u mnie....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:07, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Odpozdrawiam

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:11, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Małgosia to moje/twoje magnolie:





Tą pierwszą specjalnie taką kijaszkowatą wybrałam bo pasuje mi a'la drzewko w jednym miejscu. Jeszcze nie wsadziłam bo układanie ścieżki kończę ale jak zasadzę to położę przy niej kamyk z napisem "Małgosia" a co! Mój ogród, mogę nazywać jak chcę Całuski
Weź mnie jeszcze czymś zainspiruj, najlepiej białym albo niebieskim

No piekne są - nie ma porównania do mojego "patyczaka" z OBI. Fajnie że masz już plan gdzie je posadzisz bo ja ciągle sie waham u siebie....i mam 5 różnych wersji....nie wiem która zwycięzy..
Z tym kamykiem to może przesada ale miło by mi było jak bys za jakis cas pokazała obie magolki kwitnące na fotce u mnie zebym mogła je podziwiac w pełnej krasie.
A tych fotek nie usuwaj niech zostaną
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies