Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 11:14, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Poczytałam, fotki obejrzałam Wiosna Małgosiu u Ciebie również rusza, a jak zakwitną te wszystkie magnolie, będzie cudnie. Moja chyba ani myśli jeszcze, co prawda nie przyglądałam się jej, posadziłam bratki do donic wczoraj i na tym koniec, bo całe popołudnie spędziłam u Mamy, która źle się czuła. Na szczęście już dobrze.
Jankosiu, magnoliowa choroba Was dopadła ładne sadzonki. Nie zwróciłaś uwagi na klony, nadal potrzebuję szczepionego na 2.10 purpurowego, może masz jakiś namiar?
Magnolia "Małgosia" to jest to Pozdrawiam Was.

Ukłony i pozdrowienia dla mamy
U mnie też nic sie nie dzieje w ogrodzie nowego bo mnie plecy nawalaja, tragicznie jeszcze nie jest ale schylac sie nie moge i musze załatwic jakies masaże bo bedzie tylko gorzej........
Magnoliowa choroba powiadasz.........cóż wiele tu takich "ogrodowiskowych" chorob , co wątek to inne sie ujawniają
Pozdawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:15, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)


Mala rzecz, a cieszy szybko ta magnolia ruszyla, mysle ze nie będzie aż tak ekstremalnych zmian w pogodzie, dadzą sobie radę rośliny, pozdrawiam Malgos

Dzieki Irenko
Fajnie że zaglądasz, wczoraj w ogrodzie dojrzałam juz kolejne szafirki, a wiec ten jeden nie jest juz osamotniony...
Czekam na wiosne, na ciepło i na wolny czas żeby go móc spedzic w ogrodzie ...
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:16, 29 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Małgosiu, Kasiu, pozdrawiam! miłego dnia!!

Czesc Karolka !
Tobie tez - miłego
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 11:16, 29 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Margarete napisał(a)

No piekne są - nie ma porównania do mojego "patyczaka" z OBI. Fajnie że masz już plan gdzie je posadzisz bo ja ciągle sie waham u siebie....i mam 5 różnych wersji....nie wiem która zwycięzy..
Z tym kamykiem to może przesada ale miło by mi było jak bys za jakis cas pokazała obie magolki kwitnące na fotce u mnie zebym mogła je podziwiac w pełnej krasie.
A tych fotek nie usuwaj niech zostaną
Pozdrawiam!


Obi jest bardzo drogie niestety, nie wiem dlaczego, przecież to supermarket... Z tym kamyczkiem to rzeczywiście może przesada, jeszcze małżonek by mi się obraził
Ale jak to nie wiesz gdzie posadzić? Ja myślałam, ze to już dawno ustalone tylko roślinki Ci brakowało. Ech... Posadź w tym miejscu najlepszym
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
lojalna_ 10:16, 30 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sloneczne pozdrowienia sle bo czytałam u Marzenki ze u Ciebie brzydko .

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Margarete 15:21, 30 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
lojalna_ napisał(a)
Sloneczne pozdrowienia sle bo czytałam u Marzenki ze u Ciebie brzydko .


No niestety Jolu bardzo brzydko i leje co chwila, i wieje i w ogóle jest niskie cisnienie więc generalnie byle jak
Ale po takich miłych usmiechach i pozdrowieniach od razu robi sie cieplej na sercu
Dziekuje
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 16:00, 30 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Idę do ogródka, przemarznąć trochę pozdrawiam!
nt ciemierników odpisałam u siebie; szkoda że nie wiedziałam że szukasz, w piątek zamawiałam a dzisiaj już do mnie wysłano.. jak się rozsieją to masz sieweczki pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 16:08, 30 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Idę do ogródka, przemarznąć trochę pozdrawiam!
nt ciemierników odpisałam u siebie; szkoda że nie wiedziałam że szukasz, w piątek zamawiałam a dzisiaj już do mnie wysłano.. jak się rozsieją to masz sieweczki pozdrawiam!

Noo szkoda
Ale na sieweczki liczę
A do ogrodu nie łaź - dopiero co chorowałas........
Dbaj o siebie lepiej !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 16:38, 30 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Gosiu problemy z kręgosłupem są sezonowe Zawsze na wiosnę i późną jesienią kolejkę na zastrzyki mam. Właśnie na problemy kręgosłupowe. Jak zwykle po dwa, trzy dziennie, to w tych okresach 10, 12. U mnie dzisiaj też zimno i falami deszcz, grad,burza słońce. I tak cały czas.pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 20:44, 30 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam co u Ciebie i co u Moniki. Załatwiaj Małgoś masaże bo kręgosłup potrafi dokuczyc.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies