Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

popcorn 17:25, 25 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Małgosiu! zapraszam po zakupione jeżówki, do poniedziałku wieczora proszę, chyba że jutro Ci je jakoś podrzucę? buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:27, 25 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 09:40, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)
Ależ te tarsowe piękne, bardzo udane kompozycje, za rok jednak coś pomyślę, w tym poszłam na łatwiznę, buziaki

Dzieki, mnie też sie podobaja w tym roku moje donice, bardzo, dlatego Was nimi zanudzam...
Pozdrawiam Irenko !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 09:41, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
hej Małgosiu! zapraszam po zakupione jeżówki, do poniedziałku wieczora proszę, chyba że jutro Ci je jakoś podrzucę? buziaki!

Nie zaglądałam na forum i nie widziałam twojego wpisu, ale szczęsliwym zbiegiem okoliczności i dobrego serca Karoliny jezówki sa juz u mnie, czekaja na tarasie na sadzeni
Dzieki raz jeszcze za wszystko
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 09:41, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Macham.


Ja też
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 09:46, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Burza sobotnia mocno u nas nie narozrabiała, troche poszarpała ostrózki..cóz..obetne połamane głezie, może zakwitna jeszcze. Rozwijaja sie kolejne liliowce, musze obfocic co by Bogdzia mogła mi podac ich nazwe

Róże niektóre zbieraja sie do drugiego tłoczenia - Leoś juz ma pąki, za chwilke znów bedzie kwitł. Nieustajaco kwitna róże okrywowe Pinf Fauri=y i Milki Way. Kwitna moje "stare" jezówki i hzaczynaja rozkwitac limki oraz vanilki, ale oba rodzaje hortensji mam w półcieniu wiec jeszcze troche cierpliwości musze wykazac. Anabelka i hortensja ogrodowa (niebiesk) tez kwitna ale kwity maja zdecydowanie mniejsze niz w ubiegłych latach - chyba sucha zima, wiosna też sucha i to kolejna juz dąły sie im we znaki, mimo mojego podlewania jednak co deszcz to deszcz.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 15:56, 28 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Małgoś ciekawa jestem twoich spostrzeżęń w przysżłym roku a propo Pastelli i Queen of Sweeden
____________________
pozdrowionka
Margarete 17:15, 28 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
Małgoś ciekawa jestem twoich spostrzeżęń w przysżłym roku a propo Pastelli i Queen of Sweeden


Przecież ja początkująca w różach jestem..
Póki co Pastelle mam malutka ale wcisnełam ja w takie ocienione miejsce że bidulka nie ma siły i szans pokazac co potrafi, poza tym kupiłam ja jako ostani egzemplarz w LM i dłuuuugo czekałam czy w ogóle ruszy, zabidzona, mała była ale dziewczyny - Karolina i Anita kazały mi czekac i nie pozwoliły wywalac, mimo ze inne róże w ub roku juz dawno ruszyły a ona nie... no i doczekałam sie . Teraz jest u mnie 2 rok.

Artemisa dostałam wypasionego, wybranego i kupionego przez naszą Anite- fachowca . W ub roku miał tylko raz kwity i niewiele w tym zaskoczył mnie pozytywnie ilościa i jakościa kwiatów.
Obie róże sa zdrowe - nie licząc jednego pryskania wiosna na mszyce bo troche mszyc je oblzło, poza tym sa ok.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 09:38, 29 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Małgosiu pytałam czy będziesz sama u Szmitów i o której? podumam, może dam radę przyjechać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 19:10, 29 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to gdzie te zdjecia do podpisania? (liliowce)
O do Szmitów sie wybierasz?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies