Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 20:07, 16 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam kolejnych nowych gości zaglądających do mojego wątku : Keri i Gosiniak
Kibicujcie, kibicujcie i trzymajcie kciuki za zmiany !
A ja dziś po zasięgnięciu informacji na OGRODOWISKU popędziłam do Nomi i kupiłam 2 sześciopaki bukszpanów do moich przyszłych rabat. Były po niecałe 22 zł więc myślę ze niedrogo, chociaż są malutkie, napisane że 18 cm ale to chyba razem z doniczką.
Oto one :
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:09, 16 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No i oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam sobie trochę wiosny do mojego koszyczka do sypialni, na przekór pogodzie za oknem - mówimy zimie a kysz, a kysz :
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 20:22, 16 mar 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Witam kolejnych nowych gości zaglądających do mojego wątku : Keri i Gosiniak
Kibicujcie, kibicujcie i trzymajcie kciuki za zmiany !
A ja dziś po zasięgnięciu informacji na OGRODOWISKU popędziłam do Nomi i kupiłam 2 sześciopaki bukszpanów do moich przyszłych rabat. Były po niecałe 22 zł więc myślę ze niedrogo, chociaż są malutkie, napisane że 18 cm ale to chyba razem z doniczką.
Oto one :


Margaret ja tez te bukszpany kupiłam w Nomi w Pabianicach pozdrawiam prawie sasiadkę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
GosiaJoanna 10:29, 17 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witaj Małgorzatko Pięknie się zapowiada Twoja Ogrodowiskowa opowieśc więc z pewnościa będę tu częstym gościem
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Margarete 16:01, 17 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj GosiuJoanno,
( o rany kolejna Gosia....ha, ha, ha...- ale trzeba przyzna że popularne to nasze imię co ? )
Podejrzałam twój ogród, masz potencjał i możesz wszystko w nim planować od nowa, ja mam swój ogród od wielu lat i jeśli cie to pocieszy, to ja popełniłam dużo więcej błędów z nasadzeniami przypadkowych roślin w przypadkowych miejscach. Teraz żeby to wszystko ułożyć w jakaś sensowną koncepcje całości to nie obędzie się pewnie bez przesadzania ich, a ponieważ niektóre trwają w swoim miejscu już po kilka lat to liczę się z tym że mogą przesadzenia nie przeżyć. Zobaczymy ....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:21, 17 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Chyba jest nadzieja na wiosnę, u mnie spod śniegu powoli wyłania się trawnik. Zrobiłam kilka fotek z okna na górnym piętrze i juz 1/3 ogrodu jest bez śniegu. Hurra !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:22, 17 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:24, 17 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A i z przodu na mojej kamykowej skarpie macierzanka powolutku wychodzi na słoneczko spod śniegu.(ujęcie z okna z górnego piętra więc nie wida spadków tej skarpy )
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gosiniak 16:24, 17 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kusisz tymi bukszpanami, potrzebuję dużo, ale jeszcze się wstrzymuę z zakupami, bo zima jeszcze nie odeszła, też jej mówię a kysz a ona chyba nie rozumie i ciągle wraca.
Optymistyczne zdjęcia, wiosna się chyba jednak zbliża
Pozdrówka wysyłam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ZielonaKasia 13:35, 19 mar 2013


Dołączył: 26 wrz 2012
Posty: 147
Dzień dobry, mimo że śnieżny Masz ładne "pole do popisu" i przyjemną okolicę. Będę odwiedzać i śledzić Twoje postępy. Ja, jak widziałas mam na razie kartkę papieru, ale robię "bałagan" w ogródku u mamy, kupiłam jej ostróżki i len.
____________________
ZielonaKasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies