Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

claudia84 08:55, 03 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
Kurdelek a ja w swoich zrobiłam dziurki.....bo znowu tak wyczytałam żeby zrobić dziurki albo wietrzyć troche w ciągu dnia.Ehhh myślałam ze to łatwiejsze
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
grazyna_biel 14:45, 03 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Nie wiem co Ci odpisać....Popatrz tutaj....

http://www.youtube.com/watch?v=Y8HXsCEBTfU

Pozdrawiam fiołkowo i skrętnikowo

claudia84 17:08, 06 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
Dziękuje kochana popatrze.Jednego listka chyba uśmierciłam zaczął mi gnić na potęgę,chyba go ugotowałam na parapecie poobcinałam te cześć zgniłe oczyściłam i hyc znowu do ziemi,zdrowaśki nad nim odprawiam trzymajcie kciuki żeby choć jedna sadzoneczka przeżyła Dwa pozostałe listki z których porobiłam sadzonki na razie wyglądają ładnie
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
grazyna_biel 18:32, 06 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Claudia, ja dopiero zaczynam moją przygodę ze skrętniczkami...Ale, jeżeli będziesz chciała, to za jakiś czas podzielę się z Tobą listkami
Damy radę

grazyna_biel 18:32, 06 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Claudia, ja dopiero zaczynam moją przygodę ze skrętniczkami...Ale, jeżeli będziesz chciała, to za jakiś czas podzielę się z Tobą listkami
Damy radę

claudia84 19:13, 06 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
kochana jesteś Twoja kolekcja jest imponująca łałłłłłłł moja przy twojej to naprawdę początek przygody ) Mam dwie sadzoneczki Apisa i listki "samby" i "wow" a ten co go ugotowałam to nieznany.
Jeśli tylko Apis się zbierze bo sadzoneczki naprawdę niewielkie to ja się też z Tobą podzielę jeśli nie masz no i oczywiście jeśli listki się przyjmą tych pozostałych to nimi oczywiście też

Apis dwie sadzoneczki znaczy to była jedna ale ten mały listek oderwał się podczas wyciągania z mokrej chusteczki mam nadzieje że da rade.Przy tym większym chyba widzę maluśkiego listeczka ale nie zapeszam
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
claudia84 19:14, 06 sie 2013


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 41
grazyna_biel napisał(a)
Claudia, ja dopiero zaczynam moją przygodę ze skrętniczkami...Ale, jeżeli będziesz chciała, to za jakiś czas podzielę się z Tobą listkami
Damy radę



Tyle sztuk sama ukorzeniłaś????????
____________________
KWIAT TO UŚMIECH ROŚLINY
grazyna_biel 20:17, 06 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Serduszko, większość otrzymałam od wiernych kolekcjonerek.Działam trochę na kwiatowych portalach.
Szczególnie w temacie fiołków.Możesz sprawdzić na Facebooku.prowadzę wraz z dwiema koleżankami temat Kolekcjonerzy Fiołków Afrykańskich.
Dzięki Dziewczynom stałam się posiadaczką tych sadzoneczek.A mam jeszcze otrzymać kolejne
Będzie dobrze...Damy radę
Miałam dzisiaj telefon...Mam w niedługim czasie otrzymać kolejne odmiany
Tych co masz Ty, nie mam i nie znam nawet.Chętnie się z Tobą z czasem wymienię
grazyna_biel 20:22, 06 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Tak wygląda moja namnażarka; trzymam tam listki które mam nadzieję puszczą maluchy.To duże, plastikowe, zamknięte pudełko



grazyna_biel 20:29, 06 sie 2013

Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 106
Już znalazłam zdjęcia Twoich odmian Śliczne
Ja mam:
-Barwy Indii,
-Drako,
Indi,
Zuza,
Franek,
3 x nieodmianowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies