Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrętnik - rozmnażanie skrętnika

mirkaka 09:05, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Witaj Renatko, cieszę się że wstawiłaś swoje zdjęcia, ten skrętnik to Falling Star, potrafi być nieźle obsypany kwiatami jak się rozrośnie. Też je mam ale dopiero po jednym kwiatku wypuszczają
A oto jak moje pięknie zakwitły, nie mogłam się doczekać takiego widoku

Denim, dla mnie jest zjawiskowy



6001 Szkoda że jeszcze nie ma prawdziwego imienia


Jana w grupie, ich mi się najwięcej namnożyło , jeszcze jest wiele sadzonek które dopiero za jakiś czas zakwitną


I wszystkie razem




I w rozmnażalni jeszcze nie wyeksponowane daw maluchy Falling Star



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 18:55, 18 maj 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Mirka, wszystkie śliczne Masz dobrą rękę do kwiatów
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 19:05, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Ewa777 napisał(a)
Mirka, wszystkie śliczne Masz dobrą rękę do kwiatów


Ewa dawaj tu zdjęcia swoich, to w końcu twoje kwiaty zachęciły mnie do ich hodowli.
A twoje są cudne
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 22:18, 18 maj 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
mirkaka napisał(a)


Ewa dawaj tu zdjęcia swoich, to w końcu twoje kwiaty zachęciły mnie do ich hodowli.
A twoje są cudne


Moje właśnie przekwitają i robią sobie przerwę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
kaska1ge 10:04, 31 maj 2016

Dołączył: 02 lip 2013
Posty: 69
I kilka kwitnień u mnie

Anfisa


DS-Hawaiian party


Carioca


DS-Grace


DS-Nieznyj Angel


DS-Roksolana
____________________
kaska1ge 10:11, 31 maj 2016

Dołączył: 02 lip 2013
Posty: 69
DS-Solar eclipse


DS-Women


Harlequin blue


Lolita


____________________
Geronde 15:19, 09 cze 2016


Dołączył: 09 cze 2016
Posty: 1
Cześć. Jestem całkowicie nowym użyszkodnikiem na tym Forum, ale zaglądam do Was od dawna i dzięki Wam i Waszym radom jestem obecnie szczęśliwą właścicielką Rumby - sadzonka od Pana Piotra Kleszczyńskiego rozmnożona do sztuk pięciu. Dwie już wydane, jedną chcę zostawić dla siebie, ale dwie miałabym do wydania w zamian za jakąś inną odmianę.

Najlepiej, żeby dało się tak "z rąk do rąk", bo rośliny są już dość spore i biorą się na poważnie za kwitnienie. Zdjęcia dołączę później. Teraz tylko takie poglądowe - pierwszy kwitnący w tym roku (luty)


Rumba
amh7 10:57, 26 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 3
Piękne macie skrętniczki Takie kolorowe parapety aż poprawiają humor. Ja mam tylko dwa i ciągle szukam nowych bo kilka odmian mi padło podczas ukorzeniania
Alien

Ziutek
Joku 11:50, 26 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Moje skrętniki, hodowane od kilku lat. Chyba najzwyklejsza odmiana. Kwitną niezawodnie, mają zimową przerwę.



Tego kupiłam chyba w ubiegłym roku



Niestety nie może odbić po zimie, próbuję go reanimować ale z marnym skutkiem ( Basiu, obiecałam go tobie ). Na razie wygląda tak, przesadzałam go wiosną. Chyba przedtem go zalałam. Może ktoś wie jak mu pomóc? Liście poskręcane, podsychające na końcach. Stoi w miejscu.



Kolejny, kupiony razem z tym ciemnym, wyglądał wiosną że nic z niego nie będzie. A jednak odbił, kwitnie cały czas. Szału nie ma, ale ma chęć do życia.



Podczas ostatniego spotkania u Iwony moja kolekcja powiększyła się o 2 kolejne okazy (Kora). Na razie chyba czują się u mnie dobrze (zdjęć nie mam )
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
amh7 13:26, 26 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 3
Cudnie kwitną mam nadzieję że reanimacja się uda bo szkoda by było go taki ładny kolor.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies