Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Składanie życzeń świątecznych

Pokaż wątki Pokaż posty

Składanie życzeń świątecznych

AnnaCh 22:12, 28 gru 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Popieram w całości. Nie nadążam z czytaniem każdego zaprzyjaźnionego wątku, a w święta jak mi się wyświetliło tysiąc powiadomień, to okazało się, że połowa to kopiuj, wklej te same życzenia u wszystkich. Wypadało odpisać na te złożone mi, ale czasu brakowało. Podpisuję się pod tym.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Luki 22:20, 28 gru 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mnie również takie rozwiązanie bardzo się podoba, a wspomnienie o tym w szczególności bo od początku nie rozumiałem tego zjawiska

Sprawa setek na wątkach:
- wprowadzić zakaz składania życzeń w okazji setki
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mala_Mi 22:24, 28 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja skopiuję to co napisałam u siebie:
"Miłe są życzenia... i nie jest tak, że mnie one nie cieszą.. aż tak stuknięta nie jestem. Ale jak każdy każdemu złoży życzenia na forum .. ja sama mam dodanych do obserwowanych 400 wątków (część tematycznych). Dodaję te co lubię.. jedne bardziej inne mniej... i niech złoże 300 życzeń.. i te 300 dostanę od innych... to daje 600 postów. Życzeń u mnie będzie 30 stron i ja też zapcham swoim obrazkiem 30 stron. Wątków z ogrodami jest 1800.. niech aktywnych będzie tylko 500 x300 = 150 000.. 10 postów na stronę... daje to 15000 stron!!!!

I miłe życzenia są jak je mam u siebie.. miło jak je składam dla innych... a resztę nie czarujmy się.. mijamy wzrokiem i nie czytamy ich.. tylko przesuwamy strony.. i w tym wszystkim uciekają informacje.

To nie brak szacunku czy brak sympatii ..tylko zdrowy rozsądek.. Małej MI "

I tak jak napisali inni... żadne to wyróżnienie, jak u każdego jest to samo..

Proponuję nie wklejać życzeń na zasadzie u każdego to samo!!!! Jak już chcemy napisać kilka miłych słów z życzeniami to jestem ZA, ale nie róbmy kopiuj-wklej.
Są osoby na Forum które zapodały sobie dużo trudu aby napisać życzenia, jedyne i niepowtarzalne.... należy je docenić..

Kopiuj-wklej to nic innego jak spam.. nawet jak w dobrej wierze.. i nie chcę nikogo urazić.. doceniam życzenia które dostałam, ale ......

Pyskata jestem to mogę sobie pozwolić na być niemiłą ... mam nadzieję, że mi wybaczycie.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Rumianka 22:28, 28 gru 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Podpisuję się również pod tymi słowami Danusi. Skruszona, przyznaję się, że też nie dostosowałam się do wymogów, ale wyłącznie z niewiedzy. Aktywnie na forum udzielam się od września i jakoś umknęły mi takie zakazy. Wysłałam kilkanaście życzeń świątecznych, no i z okazji setek wklejałam gratulacje. Widziałam, w innych wątkach takie życzenia i uznałam ,że należy to do dobrego tonu. Jak widać, całe zamieszanie spowodowały m.in. takie osoby jak ja, za co bardzo, bardzo przepraszam. Od tego momentu zastosuję się do wymogów regulaminu i baczniej będę śledzić wątki ogólne. Przepraszam...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Krys 22:34, 28 gru 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Jestem za
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
amelia_b 22:35, 28 gru 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Eliza ja tak samo jak ty z braku wiedzy,ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,co było minęło,teraz będzie tylko lepiej. Dostosuję się i ja,obiecuję.
____________________
Pogubiłam się po drodze
Mala_Mi 22:37, 28 gru 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Mnie również takie rozwiązanie bardzo się podoba, a wspomnienie o tym w szczególności bo od początku nie rozumiałem tego zjawiska

Gratki złożone to nie szkodzą (jakiś punkt zaczepienia i do rozmowy)... ale jak się dostaje kwiatki czy inne obrazki..to już nie popieram. Wprowadza to tylko zamieszanie. Każdy ma swój wątek po to by w nim prezentować swój ogród. Głos w dyskusji poparty obrazkiem jest jak najbardziej na miejscu, ale takie wrzucanie kwiatków mija się z sensem posiadania swojego wątku.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nallar 22:48, 28 gru 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mnie również takie rozwiązanie bardzo się podoba, zastosowałam je nawet w tym roku.

W swoim wątku zostawiłam krótką informację że życzenia dla całego grona wspaniałych ludzi zostawiłam w wątku który założyła nasza szefowa.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6353-zyczenia-na-boze-narodzenie-i-nowy-rok-2015-2016?page=3



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
pawel_snopek 22:52, 28 gru 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Pomysł ma same plusy, przyznam się szczerze że też mi się minus należy za życzenia
Jak się czyta wątki na Ogrodowisku to pełno w nich dziwnego tekstu oraz dziwnych informacji np jest 7 stron próśb o wklejenie nowych fotek lub gratulacji zasypywane są one niepotrzebnymi informacjami często jak ktoś chce się doszukać jakiejś informacji to musi sporo stron tekstu przewertować ot tyle z mojej strony
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Karol99 22:52, 28 gru 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Gardenarium napisał(a)


Sprawa setek na wątkach:

- wprowadzić zakaz składania życzeń w okazji setki


Popieram. Gratulacje czasami zajmują 10 stron, na których nie ma nic odnośnie roślin, ogrodu. Ciężko jest potem przeglądać takie wątki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies