Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w kształcie litery" L"

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w kształcie litery" L"

mynarka 21:39, 30 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
całkiem inaczej

musze dosadzic wiecej runianki
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 21:52, 30 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
szukam pomysłu na te rabate
jest lekko pochyła
w rogu stoja bukszpany i czekaja na posadzenie myslałam zeby je wykorzystac na tej rabacie i podsadzic zurawkami i cos jeszcze ....
przekopałam cały internet i nie moge znalezc zadnych propozycji konkretnych chciałabym zeby było zimozielono
nie wiem moze ktos wkoncu sie odezwie i doradzi bo kazdy na tym forum powtarza ze sie dobrze trafiło,ze ogrodowisko pomoze nakieruje a tu nic
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 08:16, 05 cze 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
nadal nic
kurcze prosze o wsparcie o podpowiedz
____________________
Ogród w kształcie litery L
Joaska 10:56, 05 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mynarka, nie możesz rozpatrywac każdej rabaty z osobna, pokaż jak zrobiłaś tą bliźniacza rabatę po drugiej stronie to będzie lepiej doradzać, pisałaś że robisz ja i dasz zdjęcia, zdjęć brak, więc jak doradzac co na drugiej.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
mynarka 00:43, 06 cze 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
to prawda obiecałam zdjecia ale poki co to leje leje leje leje i nie ma mozliwosci zrobienia ładnych zachecajacych do ogladania zdjec
pytałam o te rabate bo meczy mnie niemozliwie i w kazdej wolnej chwili mysle jak ja obsadzic
no niestety utworzyły sie dwie nieszczesne rabaty i musze je jakos ogarnac
____________________
Ogród w kształcie litery L
Joaska 10:44, 06 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
To że masz dwie rabaty to nie problem, tylko Ty musisz nia nie i na front patrzeć jak na całość a nie trzy różne miejsca, ja rabaty bliźniacze zrobiłabym w "podobnm" stylu nie dosłownie kropka w kropkę to samo, ale ta sama roślinność, tylko ustawienie troszeczkę inne, jeśli dasz coś zupełnie innego wg mnie nie będzie sie dobrze prezentować.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
BarbaraM 08:49, 23 wrz 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Pozdrawiam krajankę
Wpadłam niby to przez przypadek.
Może coś doradzę jak będę umiała
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
mynarka 21:51, 27 wrz 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
witajcie
troche czasu mi zajeło obsadzenie moich rabatek ale efekt jest całkiem niezły tak mi sie wydaje
[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/46/465374/original.JPG[/img] [img
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 23:16, 27 wrz 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
zastanawiam sie jeszcze co posadzic przy stozkach dokładnie za tym nalwyzszym myslałam o trawach (tylko nie wime czy nie bedzie za duzo gatunkow )chyba ze wsadze anabellke?
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 09:23, 29 wrz 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
tutaj na zdjeciach pokazuje ten nieszczesny rog ogrodzenia, posadziłam tuje aureospicata( nieznalazłam wyzszych niestety).
Teraz bym chciałam pieknie obsadzic przestrzen przed nimi zwłaszcza ze to przy tarasie.
Zakupiłam niedawno hortensje bukietowe limelight i pomyslałam ze posadze je wlasnie w tym miejscu poniewaz beda ladnie oko cieszyc siedzac na tarasie.
Zastanawiam sie tylko w jakiej odległosci od tuji powinny byc posadzone kurcze bo tyle czytam waszych watkow i nie napotkałam na ta wiadomosc.
Przed hortensjami posadziłam tez zurawki i wydaje mi sie za blisko no nie wiem
powiedzcie mniej wiecej jakie powinny by te odległosci?

____________________
Ogród w kształcie litery L
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies