Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w kształcie litery" L"

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w kształcie litery" L"

mynarka 18:46, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
to co ostatecznie zostaja swierki trzmielina na pniu i dołem bordowe zurawki tak????
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 22:42, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
posyłam zdjecia rabat przed wejsciem do domu (tzw przedogrodek)i wydaje mi sie bardzo łyso smutno
rany na zdjeciach wyglada fatalnie !!
lamowka jest posadzona z lawendy pomiedzy teraz kwitnace tulipany w kacie (przy tym zaokragleniu) jest posadzona pendula a" u stóp" kulki tujowe nie pamietam nazwy
na pniu tj swierk serbski
ta rabata wyglada nieciekawie wrewcz beznadziejnie

____________________
Ogród w kształcie litery L
Keri 22:50, 09 maj 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Jak przed świerkami będzie trzmielina i żurawki to na pewno będzie fajnie.
Ja mam od prawie 2 tygodni żurawki i uwierz, wiedzę jak pięknie idą w górę, aż miło patrzeć jakie to wdzięczne i piękne kwiaty.
Przed domem faktycznie nieciekawie, ja bym to wszystko wykopała z tego miejsca i tutaj coś z bukszpanami pokombinowała plus coś na pniu.
____________________
Agnieszka Zielona przystań
mynarka 22:54, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
pendule chciałabym chyba zostawic z tymi kulkami a pomiedzy moze dołozyc zurawki?
ta lawende tez bym zostawila (lubie lawende) tylko jej jeszcze dołozyc a za nia zrobic kompozycje z kulek(tuja danica by sie nadała?)i stozka
kurcze tyle sie naogladałam tych ogrodow a i tak nie wiem jak usytuowac na mojej rabacie rosliny
tez trzeba wziac pod uwage spadajacy snieg z dachu
podpowiedzcie cos prosze
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 22:59, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
no wlasnie dobrze mowisz tylko cos na pniu miałoby w ktorym miejscu stac na srodku zaraz pod oknem czy w tym leiku (tam juz jest ten swierk ale jakos na zd jego nie widac )posle zdjecia rabaty z drugiej strony bo moze byłoby dobrze je zgrac
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 23:04, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223

posadzone sa 3 aurea nana (ale sciachane ze sniegu naturalnie co spadł z dachu)miedzy nie jałowce płozace sa tez wrzosy trzmielina pniu i male bukszpany i jest to fatalne wiem
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 23:05, 09 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
wogole to musze zlikwidowac te kamyczki bi mnie strasznie denerwuja
____________________
Ogród w kształcie litery L
Joaska 15:11, 10 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
kamyczki faktycznie niepotrzebne, pasuje tam jakaś Daniusina kompozycja czyli kule bukszpanowe i cisy na pniu podsadzone żurawkami i turzycami
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
mynarka 22:40, 10 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
dobrze mowisz
moze szefowa znajdzie chwilke i rzuci okiem na te rabaty i podpowie cos bukszpanowego
a tak nawiasem mowiac bylam w kilku szkółkach ogrodniczych i nigdzie nie ma cisu na pniu
____________________
Ogród w kształcie litery L
mynarka 23:05, 10 maj 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
kurcze ta sciana jakas taka pusta sie wydaje (mowie o prawej str tj ta wieksza rabata)
tam by pasowało moze cos wysokiego na pniu i dołem cos???tylko cooooo???
pomozcie pliss
____________________
Ogród w kształcie litery L
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies