Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

atena35 10:51, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Natomiast wczoraj (14/05/2013) po powrocie z pracy zastałam taki widok:





I to jest właśnie moja kanwa.
____________________
Ogród Tosi
ana_art 10:56, 15 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
WOW cudna kanwa tera trzeba zaopatrzyć się w niteczki, igielki i powolutku hafcić
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 11:02, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
ana_art napisał(a)
WOW cudna kanwa tera trzeba zaopatrzyć się w niteczki, igielki i powolutku hafcić

Oj, tak trzeba, trzeba - trochę perełek i cekinów też.
____________________
Ogród Tosi
Selly 11:31, 15 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
No tak ! Nie ma to jak trawnik z rolki Piękny efekt!

Na poprzednich zdjęciach było widać jakąś agrowłókninę. Czy ona pozostała na rabatach i jest nadal pod korą, czy była tylko chwilowo i już w tej chwili jej nie ma? Pytanie jest o tyle istotne, że agrowłóknina ma na Ogrodowisku poważnych zwolenników jak i zagorzałych przeciwników. A Ty do których należysz ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
malkul 11:34, 15 maj 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Tosiu najpierw poleciałam do wikipedii sprawdzić co to kanwa Teraz juz wiem i moge napisać, że masz piekną kanwę.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
atena35 11:51, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Selly napisał(a)
No tak ! Nie ma to jak trawnik z rolki Piękny efekt!

Na poprzednich zdjęciach było widać jakąś agrowłókninę. Czy ona pozostała na rabatach i jest nadal pod korą, czy była tylko chwilowo i już w tej chwili jej nie ma? Pytanie jest o tyle istotne, że agrowłóknina ma na Ogrodowisku poważnych zwolenników jak i zagorzałych przeciwników. A Ty do których należysz ?


Wiedziałam, że będę musiała się tłumaczyć z tej agrowłókniny
W zagospodarowanym ogrodzie ja jestem raczej przeciw - przemawia do mnie tłumaczenie Danusine, że roślinki cierpią.
Natomiast u mnie agro będzie pod korą, żeby chwasty nie wybujały, do czasu nasadzeń - a to może trochę potrwać
Potem zamierzam sukcesywnie wyjmować i dosypywać kory.


____________________
Ogród Tosi
atena35 11:59, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
malkul napisał(a)
Tosiu najpierw poleciałam do wikipedii sprawdzić co to kanwa Teraz juz wiem i moge napisać, że masz piekną kanwę.

Moja Mama kiedyś haftowała ściegiem krzyżykowym takie obrazy, w większości były to kwiaty -
stąd u mnie to skojarzenie z kanwą
____________________
Ogród Tosi
Joaska 12:09, 15 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
O widzę że piękne początki już w trakcie, ale tą szkółkarską włókninę to zdjęłaś???????? bo to morderstwo dla roślin!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ana_art 12:21, 15 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Joaska napisał(a)
O widzę że piękne początki już w trakcie, ale tą szkółkarską włókninę to zdjęłaś???????? bo to morderstwo dla roślin!
No nie zdjeła bo przysypala rabaty korą, póki co nie bedzie sadzic roślin, a hwasty w tym czasie by urosły(one rosną w błyskawicznym tempie) jak będzie już sadziła(haftowała) to wywali matę, bo to dobra dziewczyna (spójrz jej w oczy )
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 12:28, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Joaska napisał(a)
O widzę że piękne początki już w trakcie, ale tą szkółkarską włókninę to zdjęłaś???????? bo to morderstwo dla roślin!

Widzę, że ana już odpowiedziała to tylko pozdrawiam Was obie.
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies