Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

aga_pe 10:29, 20 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
prosta linia daje efekt takiego uporządkowania. Do Twoich symetrii będzie pasować
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 10:44, 20 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jeszcze myślę o takiej koncepcji na te wrzosy:
-wrzosiec biały,wrzos biały naprzemiennie w jednej linii
-za nimi kostrzewa sina
-i wrzosiec czerwony,wrzos czerwony naprzemiennie
A może iść właśnie w taką rabatę dryfującą jak proponuje Alicja i gatunkami posadzić?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:49, 20 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)
prosta linia daje efekt takiego uporządkowania. Do Twoich symetrii będzie pasować

Dzięki Aga za poparcie
A jak byś wybierała się w stronę Krotoszyna to serdecznie zapraszam na kawkę Dam znać na priw gdzie mnie szukać
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 10:52, 20 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
u siebie mam takie porozrzucane wrzosy, dziewczyny tez mi radziły żeby bardziej w liniach sadzić, jednak u mnie jakoś linie proste nie pasują. Ale jestem zachwycona realizacją Szefowej - Ogród nowoczesny rysowany kreską.
Chyba jednak musisz w środę przymierzyć, jak już będziesz miała rośliny. Porozkładaj, zrób fotki i porównaj jak będzie Ci się bardziej podobało
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 10:55, 20 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)

Dzięki Aga za poparcie
A jak byś wybierała się w stronę Krotoszyna to serdecznie zapraszam na kawkę Dam znać na priw gdzie mnie szukać

w stronę Krotoszyna to jeżdżę, ale z dzieciakami. W Wielkopolsce mam rodziców
Ale wybiorę się kiedyś do Ciebie. W samym Miliczu mieszkasz? Dla mnie nie robi różnicy 20-30 km, dziennie robię minimum 100 km W Miliczu jestem codziennie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AlicyaLK 11:00, 20 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
polinka napisał(a)
Jeszcze myślę o takiej koncepcji na te wrzosy:
-wrzosiec biały,wrzos biały naprzemiennie w jednej linii
-za nimi kostrzewa sina
-i wrzosiec czerwony,wrzos czerwony naprzemiennie
A może iść właśnie w taką rabatę dryfującą jak proponuje Alicja i gatunkami posadzić?


Zadecydować musisz sama, ja mogę tylko tyle powiedzieć, że też myślałam o wrzosowisku... i pomimo mojego upodobania linii prostych, to u siebie robiłabym dryfującą...
Z pomysły wrzosowiska zrezygnowałam natomiast z innych względów.
W linii będzie poukładane, tak jak pisze Aga... ale czy wtedy robić naprzemiennie, ale w liniach... nie wiem jaki to efekt będzie jeśli chodzi o kwitnienie. Żeby takie kropki nie były....
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
aga_pe 11:05, 20 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Faktycznie Alicja słusznie zauważyła, że mogą wyjść kropki
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 19:16, 21 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jak dobrze, że ja Was mam dziewczyny Nawet nie pomyślałabym o tych kropkach i miałabym przykrą niespodziankę na wiosnę. ha, ha.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AlicyaLK 11:25, 22 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Polinka, tu masz realizację Szefowej z wrzosowiskiem: http://www.ogrodowisko.pl/watek/3211-nasz-ogrod-my-i-psiarnia?page=3
Może widziałaś już, a może nie... - w każdym razie przypadkiem znalazłam, więc podsyłam
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
polinka 12:12, 22 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dzięki Alicja za chęć pomocy Widziałam już chyba wszystkie możliwe wrzosowiska w necie, na czele z realizacjami Szefowej Danusi. Mam nadzieję, że dzisiaj dotrą moje roślinki to będę przymierzać już w ogrodzie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies