Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

AlicyaLK 12:16, 22 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
polinka napisał(a)
Dzięki Alicja za chęć pomocy Widziałam już chyba wszystkie możliwe wrzosowiska w necie, na czele z realizacjami Szefowej Danusi. Mam nadzieję, że dzisiaj dotrą moje roślinki to będę przymierzać już w ogrodzie.


Tak będzie najlepiej Jestem bardzo ciekawa, co zadecydujesz
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
polinka 16:11, 22 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tak na szybko z ogrodu proszę o pomoc albo akceptację Jedna partia roślin dotarła i próbuję mądrze rozmieścić
Zaczynając od tyłu:
-pod samymi iglakami 2 tawuły brzozolistne-kwitną na biało
-przed nimi 3 miskanty gracillimus
-z przodu te małe to lawenda.
Jutro dotrą żurawki i planuje na samym przodzie, przez kostką.
Proszę o opinie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
bonita 07:51, 23 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 77
Wg mnie fajnie i z głową. Jedyne co mnie zastanawia czy miskanty nie będą wyższe od białych tawułek, ale to tylko moje głośne myślenie, bo się nie znam

Ładnie będzie wyglądać Polinko Z tyłu ekran z tujek, na tym biało kwitnąca tawuła, delikatne trawki , chyba niebieska lawenda i żurawki . Idealnie jak dla mnie.
____________________
Nasz ogród,my i psiarnia
bonita 08:00, 23 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 77
Polinko, z Milicza, z Fundacji Pasterze mam kochaną sunię. I choć w Miliczu nie byłam, bo przywiozłam sunię z domu tymczasowego ,gdzie dochodziła do siebie po ciężkich przeżyciach, to miasto dobrze mi się kojarzy
____________________
Nasz ogród,my i psiarnia
polinka 21:27, 26 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
bonita napisał(a)
Wg mnie fajnie i z głową. Jedyne co mnie zastanawia czy miskanty nie będą wyższe od białych tawułek, ale to tylko moje głośne myślenie, bo się nie znam

Ładnie będzie wyglądać Polinko Z tyłu ekran z tujek, na tym biało kwitnąca tawuła, delikatne trawki , chyba niebieska lawenda i żurawki . Idealnie jak dla mnie.

Bonita dzięki wielkie za odwiedziny i chęć pomocy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:36, 26 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dzisiaj mała relacja z tygodnia w ogrodzie




____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:02, 26 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mąż mój w tym czasie robił ogrodzenie dla naszego ''wycieczkowego'' psiaka

Wiem, że do pięknego, mojego wymarzonego ogrodu jeszcze długa droga ale najważniejsze ,że jest plan jak to wszystko ma wyglądać i chęci do pracy Jesteśmy realistami i zdajemy sobie sprawę, że w ciągu jednego roku nie doprowadzimy do porządku zaniedbań i bałaganu, który powstawał przez 10 lat ale bardzo bym chciała powiedzieć za kilka lat- to mój ogród-to moja oaza spokoju
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 08:57, 27 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
bonita napisał(a)
Wg mnie fajnie i z głową. Jedyne co mnie zastanawia czy miskanty nie będą wyższe od białych tawułek, ale to tylko moje głośne myślenie, bo się nie znam

Ładnie będzie wyglądać Polinko Z tyłu ekran z tujek, na tym biało kwitnąca tawuła, delikatne trawki , chyba niebieska lawenda i żurawki . Idealnie jak dla mnie.

będzie wyższy, ale wg mnie fajne takie stopniowanie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 09:02, 27 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dziewczyny zanim miskant się rozrośnie to minie trochę lat a z kwitnącej tawuły będę się już cieszyć w tym roku
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
regli 11:02, 27 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Wpadam z rewizytą Podobają mi się Twoje plany nasadzeń. Widać porządek. Natomiast nie podoba mi się ten niby żywopłot. Sorki za szczerość, ale ja mam tak, że czasami pewne rzeczy ktoś mi musi palcem pokazać, żebym zauważyła. Planujesz z im coś zrobić? Bo mi on psuje cały Twój plan. No nie pasuje do tego porządeczku, który stworzyłaś I jeszcze jedna uwaga. Nie wiem jakie hosty wybrałaś pod drzewka, ale one z reguły mocno się rozrastają i żebyś nie musiała za jakiś czas z nimi uciekać, bo będą psuły obwódki. Poza tym, pomijając, że hosty uwielbiam, ja bym chyba te bukszpanowe obwódki zostawiła same, bez współlokatorów w postaci host. Tak chyba by mi się bardziej podobało. A psisko cudowne To jakiś rasowiec czy taki piękny mieszaniec?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies