Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

hanka_andrus 19:15, 14 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Edytko. Też mi się dziś z ogrodu nie chciało wychodzić. Ale pan Autobus MZK nie przyjeżdża pod mój ogródek, jeszcze dojść muszę. Tak więc po marszu, i 20-minutowej jeździe, jestem w domku.
Teraz kompiółka, kolacja i koja!
W ogrodzie Twoim ładnie jest, jeszcze raz przelecę strony. Miłego wieczoru.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 21:22, 14 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Mila napisał(a)
Czy ja dobrze widziałam, bedziesz miala kwitnąca glicynię ? Och.....to moje marzenie, a w tym roku kolejna wypadła po zimie, mimo, że była okryta.
Pozdrawiam
witam serdecznie a więc to glicynia? dostałam cebule i mam już chyba 4 rok i nie odrazu mi kwitły ale jak je zobaczyłam jeszcze takich kwiatów nie miałam a przykrywam je mieszanką trocin piasku z popiołem i na razie są .
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:25, 14 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Witaj Edytko. Też mi się dziś z ogrodu nie chciało wychodzić. Ale pan Autobus MZK nie przyjeżdża pod mój ogródek, jeszcze dojść muszę. Tak więc po marszu, i 20-minutowej jeździe, jestem w domku.
Teraz kompiółka, kolacja i koja!
W ogrodzie Twoim ładnie jest, jeszcze raz przelecę strony. Miłego wieczoru.
dziękuję bardzo u pani też pięknie szkoda ze na żywo niemożna popatrzeć pochodzić pozdrawiam serdecznie dobrej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:30, 14 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Gardenarium napisał(a)
Spodobał mi się ten jałowiec żółty ze świeżymi przyrostami, jest taki wesoły. Te sine odmiany mu nie dorastają do pięt, śliczny jest.
witam i bardzo mi miło usłyszeć od fachowca pochwałę muszę dodać że nie ma on wtym miejscu lekko ponieważ rosnie na starych fundamentach i ciężko było nam to usunąć więc wsadzilismy rosliny dobrze że sobie radzą chociaż w tej częsci wolno rosną pozdrawiam serdecznie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
GorAna 21:42, 14 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Witam kolejną ogrodomaniaczkę
Ja też kocham swój ogród my tutaj wszyscy tacy zakręceni, co to przyglądają się każdemu nowemu listkowi
Jakie szczęście, że mamy się z kim podzielić swoimi sukcesami a niekiedy i troskami i nikt nikogo nie wyśmieje
Pozdrawiam i życzę sukcesów ogrodowych
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
hanka_andrus 21:49, 14 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Edytko, tu na forum, bez względu na wiek mówimy sobie po imieniu. Tak jest łatwiej, a i potem w realu, jest tak, jakbyśmy od lat byli znajomymi. Mów mi Hanusia. Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
atena35 09:09, 15 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Witam serdecznie,
kochana ale ty do początkujących ogrodniczek to chyba nie należysz
Spora i piękna kolekcja.
____________________
Ogród Tosi
eda 09:13, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
GorAna napisał(a)
Witam kolejną ogrodomaniaczkę
Ja też kocham swój ogród my tutaj wszyscy tacy zakręceni, co to przyglądają się każdemu nowemu listkowi
Jakie szczęście, że mamy się z kim podzielić swoimi sukcesami a niekiedy i troskami i nikt nikogo nie wyśmieje
Pozdrawiam i życzę sukcesów ogrodowych
Witam serdecznie Aniu pozdrawiam cieplutkoJa to niemogłam wysiedzieć w zimie w domu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 09:16, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko, tu na forum, bez względu na wiek mówimy sobie po imieniu. Tak jest łatwiej, a i potem w realu, jest tak, jakbyśmy od lat byli znajomymi. Mów mi Hanusia. Pozdrawiam.
Witam Hanusia super tak czy inaczej i tak fajnie się z Tobą pisze pozdrawiam cieplutko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 09:20, 15 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
atena35 napisał(a)
Witam serdecznie,
kochana ale ty do początkujących ogrodniczek to chyba nie należysz
Spora i piękna kolekcja.
Witam ,jest u mnie sporo roslin ale ja idę na żywioł i samo tak wychodzi lubię przesadzać i kombinować po wariacku i na luzie pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies