Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 09:21, 24 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)
Edyto sprawdź w googlach Duża, niebieska glicynia rosła kiedyś na płocie na szkółce w Kłodzinie
WYSZŁO MI ŻE GLICYNIA TO PNĄCZE ŁADNE Z RESZTĄ
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 09:23, 24 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
atena35 napisał(a)


Posprawdzałam w google - Edka to wygląda na czosnek bułgarski , a nie na glicynie.
Śliczna roślina.

Dawid dzięki będę szukała tej cebuli
SUPER ,BUŹIAKI znalazłam i jednak te dzwonki toCZOSNEK OZDOBNY ALLUM - i tak pachnie łodyga
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
tengel27 16:23, 24 maj 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
A ja dzięki Tobie też dowiedziałem się, że mam ten czosnek. Z tym, że kupiłem go pod nazwą Allium nectaroscordum siculum, a to okazało się być synonimem
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
eda 17:57, 24 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)
A ja dzięki Tobie też dowiedziałem się, że mam ten czosnek. Z tym, że kupiłem go pod nazwą Allium nectaroscordum siculum, a to okazało się być synonimem
to super na cos przydała się ta nasza paplanina hi hi buźiaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
justine17 20:02, 24 maj 2013


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
Witam ,tak pogoda sprzyja jest czym się cieszyć .Mówisz ,że krzewuszki a mi powiedziano ,że to weigele czyli źle je nazywam

Witam

Wtrącę się czytam Twój wątek dobrze nazywasz weigela to inaczej krzewuszka.
Piękne kwiaty i ogród.
____________________
Izabela
eda 20:11, 24 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
justine17 napisał(a)

Witam

Wtrącę się czytam Twój wątek dobrze nazywasz weigela to inaczej krzewuszka.
Piękne kwiaty i ogród.
Witam Cię Izabelo dzięki, że mnie utwierdziłas w tym ,że jednak to i to .Miło że podoba ci się moje wariactwo roslinne pozwole sobie zaglądnąć do ciebie pozdrawiam serdecznie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Nati 23:08, 24 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
fajny ten czosnek też sprawdziłam w googlach bo glicynia to pnąca i całkiem inna, a tu iespodzianka i jaka fajna czekamy na kwiaty w pełnej okazałości
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:18, 24 maj 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Diana napisał(a)
Wisteria.
Przycięłam ją przed wiosną strasznie mocno. Szła sobie tam gdzie chciała, a nie tam gdzie ja bym sobie życzyła
Obcięłam wszystkie boczne i nawet nie liczyłam, że zakwitnie. A tu proszę Miła niespodzianka. Nie jest to zbyt bujne kwitnienie ... tym bardziej, że liście zakrywają kwiaty.




glicynia u Diany
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
eda 21:27, 25 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)

glicynia u Diany
piękna i jakie żywe kolory buźka niedlugo czosnek Allum w calej okazalosci ...piszę bez kropek kresek Mati oglada film i niemam jak ustawuic pisania hi hi buziaki leca a juz ustawiłam film się skończył. u mnie leeeeeeeeje i zimnooooo
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
zawitka 10:04, 27 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Edytko ty chyba masz kicię /Chciałam napisać masz kota ha ha ale się zreflektowałam /Słuchaj może wiesz co zrobić żeby nie sikały mi obce kotki na taras o okno Jak nie mam psiaka to się uwzięły na mnie Ha ha ????/Pozdrawiam ciepło
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies