Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2013

Gardenarium 21:28, 16 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kochani, wiem już kiedy będzie tegoroczne Święto Róż. - 22 czerwca 2013 (nie wiem czy róże będą kwitły ale trudno)



Zapraszam na razie bez ograniczenia, ale jeśli zostaną przekroczone moje możliwości i możliwości ogrodu, to najwyżej zamkniemy listę szanownych Gości.

Nadmieniam, że ze względów organizacyjnych nasze Święto zbiegnie się z Otwartymi Ogrodami Komorowa.

Nasz ogród będzie pod nazwą:


"Ogrodowe inspiracje"

Termin ogrodu otwartego dla mieszkańców Komorowa 22. 06. 2013 r.
godzina 11.00 - 13.00
- dla Was najlepiej byłoby troszkę później, czyli od 12 - 12.30 do 15.

W ramach spotkania połączonego ze zwiedzeniem ogrodu, przewiduje się:

1. Wystawę zrealizowanych (wybranych) projektów ogrodów autorstwa gospodyni (rysunki w antyramach);

2. Wystawę - prezentację domków dla pożytecznych owadów (z opisem - informacją dlaczego tak ważne są owady pożyteczne w naszych ogrodach i dlaczego powinniśmy dbać o ich obecność w naszych ogrodach);

3. Żywe obrazy (prezentacja obrazów powstałych jako kompozycja z żywych roślin); (tego nie jestem pewna czy dam radę wykonać na czas)

4. Prezentację kompozycji w pojemnikach.

5. Będzie można zakupić narzędzia angielskie Joseph Bentley i domki

Gospodyni czyli ja - oprowadzi po ogrodzie, będzie udzielać wszelkich wyjaśnień - czyli wszystko o pięknej SZTUCE OGRODNICZEJ.

W tym roku nie będzie cateringu, ponieważ będziemy tuż po powrocie z czerwcowego wyjazdu do Anglii i pewnie będziemy ledwo "żywa" po przemarszach ogrodowych. Poza tym mamy tylko dwa dni na przygotowania ogrodu po długiej nieobecności.

Zapewnimy zimne napoje z lodem, weźcie kanapki

Bardzo Was za to przepraszam, ale jakoś poradzimy sobie.

Innego możliwego terminu nie ma, więc albo teraz albo wcale, bo nie dam rady



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 22:08, 16 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu wpisuję się na listę jeśli nie wyjadę na wczasy...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 22:09, 16 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cieszę się, że nie 8 tylko 22 czerwca. Akurat zdążę wrócić z urlopu.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Bea 22:11, 16 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
I ja też bardzo chętnie przyjadę.
____________________
Beata W miniformacie
kaisog1 22:19, 16 maj 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ale będzie super!!!!!!!!!!! To będzie prawdziwe święto w bukszpanowym!!!!!!

..... i jestem jak najbardziej za żeby zabrać ze sobą kanapki To świetny pomysł!

Uważam, że to bardzo dobry pomysł! I myślę sobię, że tak powinno być... powinien każdy zjazd tak wyglądać, żeby nie obciążać Gospodarzy.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mala_Mi 00:34, 17 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Danusia... ktoś wreszcie musiał to zrobić...... kanapki nie są złe.... a jak ktoś dalej to po drodze są bary, zajazdy... i kanapki Kilka godzin bez jedzenia nikomu jeszcze nie zaszkodziło.. to wariant na wypadek zapomnianych kanapek

A ja mam wesele u kuzynki w tym dniu ...buuuuuuu

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 00:41, 17 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Też będę, a kanapki własne jak najbardziej właściwe podejście do sprawy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EwaG 06:43, 17 maj 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Ja też się zapisuję oczywiście. A czy można będzie zwiedzać inne ogrody Komorowa?
Pozdrawiam
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Wieloszka 07:54, 17 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
I ja się zapisuję z kanapkami w garści (bo to świetny pomysł - zawsze tak powinno być ). W zeszłym roku się nie udało, może w tym roku dojedziemy całą grupą
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
anna_pisalska 08:11, 17 maj 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Ja też chętnie przyjadę. Przywiozę kanapki i nie tylko. Myślałam, że na spotkanie u państwa Szmitów robiliście zrzutę i głupio mi było się częstować. Teraz będę się czuła znacznie lepiej
____________________
Ania - Ogród na górce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies