Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piaskownia na zakręcie

Pokaż wątki Pokaż posty

Piaskownia na zakręcie

ewsyg 18:55, 31 maj 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
A oto spektakl, który miałam przyjemność obejrzeć na żywo - szkoda, że zdjęcia nie potafią oddać piekna tych zalotów
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:53, 31 maj 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Tańczył, tańczył i nic nie wytańczył, samiczka nawet na niego nie spojrzała
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
gierczusia 11:37, 01 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Zahipnotyzoawałaś gościa czy jak ???.. Że się dał tak obfocić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
barbara_kraj... 21:06, 01 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ewo, jak oglądam zdjęcia Twojego ogrodu, to dziwię się, że tyle roślin pięknie Ci już na tym piachu rośnie.
To ogromne wyzwanie i radzisz sobie doskonale
Lasek interesujacy, a skoro już jakieś grzyby się pokazały, to i jadalne będą. Kozaki, kurki i może nawet borowiki Zbierałaś już wcześniej jakieś?
Napisałaś, że mamy do siebie niedaleko. Z której strony Katowic masz ogród?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
ewsyg 21:28, 01 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Są maślaki, sitaki, podgrzybki, kozaki, 1 rydz był i borowiki

posadziłam też podłoże z grzybnia kani, ale jeszcze nic nie mam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:31, 01 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654


kolejny zakwitł
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
barbara_kraj... 22:31, 01 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
ewsyg napisał(a)
Są maślaki, sitaki, podgrzybki, kozaki, 1 rydz był i borowiki

posadziłam też podłoże z grzybnia kani, ale jeszcze nic nie mam

Spory asortyment jak na takie piaszczyste podłoże
Jak tak dalej będzie padać, to rok grzybny się zapowiada
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
ewsyg 23:58, 01 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dużo drzew mikoryzowałam grzybnią w żelu, chyba dlatego pojawił się rydz i borowiki.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
barbara_kraj... 00:01, 02 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Sprytnie! Zapobiegliwa jesteś
Coś czuję, że 'grzybiara' z Ciebie Ja też!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
dajana 13:59, 03 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witam i ja Ewo .Tak odległośc miedzy nami jest do pokonania bez problemu faktycznie nie mamy daleko do siebie Przeczytałam pierwszy wpis i pomyslałam ze za ten piasek to jeszcze podziekujesz bo są stokroć gorsze gleby Po obejrzeniu wszystkich zdjęc stwierdziłam ze masz duzo lepszą od mojej Choc masz piasek to bez kamieni Na piasku wiele roslin rosnie ale na kamieniach to nic niestety.Masz sliczne tło w postaci lasu Dostrzegłam moje ukochane brzozy i ten brzydki betonowy płot Nie napisałabym tych słów ale osmieliłas mnie krytykujac go sama Pomysł masz doskonały, kiedy pnącze się rozrosnie sladu po nim nie będzie .Masz kilka roslin które sama posiadam choc nie mam ich wiele jeszcze .Ubiorek póki co mi nie kwitnie jeszcze, choc rozrasta sie ładnie Ekiant tez mam ,Tak w ogóle to zatrzymałam sie z usmiechem nad słowami że tylko twoje rece uparawiaja ogród No cóz mamy wiele wspólnego a wiem jak ciezko jest w pojedynkę, jedna stronę obrobisz to druga zarasta i tak na okrągło .Rosnie ci pomoc bo to chlopak prawdziwy i widzę ze jeszcze chętny do pracy Minie mu kiedy skonczy 13 lat a potem byc moze wróci z mocniejszymi dłonmi Twój agrest jest na pniu?Mam jeden krzew i liczę w tym roku na owoce .W ub roku miałam sporo truskawek a w tym nie mam Nie zdązyłam przygotowac jesienią warzwnika jak nalezy i zabrakło sadzonek. Brakuje mi swoich truskawek. W przyszłym juz do tego nie dopuszczę.Masz masę roslin i fajne plany Oprócz tego wszystko cię cieszy, nawet złoty robaczek To mi się u ciebie podoba jakbym siebie widziała gapię się na kazdego robala z zachwytem i zainteresowaniem .Mam wielkie G... a i tak mnie cieszy Rób fotki i wklejaj bo kazdy postep jest radoscią .Rosliny masz sliczne i bardzo ładnie ci rosną czy nie myle sie Rh tez masz?Dziekuję za wizyte u mnie zapraszam czesciej (ja tez babcia) Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies