Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

LIRA 10:31, 25 cze 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Jolu piękny Ogród tak się zapatrzyłam że chciałabym w nim zostać jak najdłużej .
Naprawdę piękny pozdrawiam.
____________________
Ogród z przypadku
Enya73 14:16, 25 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj, jestem pierwszy raz u Ciebie i od razu wpisuję wątek do ulubionych Uczta dla oka, raj dla duszy Przepiękny ogród, z charakterem, który najbardziej lubię. I wielkie ukłony dla Was za ciężką i niestrudzoną pracę, żeby stworzyć tak piękne miejsce Brawo

Pozdrawiam serdecznie miłych właścicieli takiego cudnego ogrodu
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
jolusia 14:16, 25 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
LIRA Witam i dziękuję za miłe słowa. Zapraszam...proszę się rozgościć ...miejsca do odpoczynku u mnie wiele... choć w dzisiejszy mokry i deszczowy dzionek można tylko pomarzyć o kawie na słonecznym tarasie...albo przysiąść wirtualnie...



Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 14:25, 25 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Enya73 dziękuję za tyle komplementów to motywuje do dalszych działań i właśnie w takich chwilach jak ta zostaje nagrodzony i doceniony nasz trud i ogrom pracy jaką włożyliśmy przez lata w budowanie naszego ogrodu. Dziękuję i zapraszam...

I pytanko techniczne... jak zapisuje się ulubione wątki...?

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Enya73 14:36, 25 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jak zostawisz komentarz po raz pierwszy w jakimś wątku, to możesz zaznaczyć opcję o powiadomieniach i tak ten nowy wątek trafia do obserwowanych przez Ciebie. Potem widzisz w Powiadomieniach, że ktoś coś nowego opublikował.

Ja sobie sama stworzyłam folder wątki ulubione, czyli te, które mnie najbardziej interesują, ale poza forum, w excelu, bo tu czasem znikają obserwowane wątki i nie mogę sobie potem przypomnieć niektórych nazw.Takie małe ułatwienie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
jolusia 14:48, 25 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Dzięki Anitko, To fakt tyle tutaj na forum pięknych ogrodów , że nie sposób do wszystkich zaglądnąć , a co dopiero zapamiętać ich tytuły...Dzięki

Pozdrowionka
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
marzena 17:50, 25 cze 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Jolusia, zaglądam z rewizytą
ale przemiły spacerek odbyłam po Twoich włościach, bardzo mi się podoba, to też moje ulubione klimaty
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
reni 20:50, 25 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Witaj Jolu..piękny ten twój taras nic tylko odpoczywać...
____________________
Ogród... reni
BarbaraM 10:19, 26 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Jolu,pozdrawiam cię z górnego śląska.
Wpadłam do Ciebie niby to przez przypadek.
Ciekawie masz zagospodarowany ogród.
Ścieżki,zakamarki,sporo roślin.
Na jakiej powierzchni jest wasz ogród?
Napewno wymaga wiele pracy,wysiłku.
Znam to.Ja również ogrom pracy włożyłam w swój ogród.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
jolusia 19:03, 26 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Witam.

marzena miło, że nas odwiedziłaś.

reni taras jest bardzo słoneczny , ale roślinki jakoś sobie na nim dosyć dobrze radzą. Gdyby w tym roku moich doniczkowych w maju nie przymroziło to już kwitnących by było więcej... teraz zanim odbiją to chyba troszeczkę czasu upłynie... Ale pokażę fotkę z ukwieconego tarasu z ubiegłego sezonu:









BarbaraM Witam Górny Śląsk...powierzchnia gorodu to ponad 20 arów ale sam ogród ozdobny jest troszeczkę mniejszy...jest warzywniak, folia, truskawki i część, która jest odgrodzona i przeznaczona dla...kurek...tak, tak mamy kurki i swojskie jajeczka...hihihi
A prawdą jest to, że Ci co sami wiele pracy i trudu włożyli w upiększanie swojego terenu doceniają pracę innych... sporo czasu i wysiłku kosztowało nas stworzenie tego co mamy...może nie jest to ogród idealny ale nasz i zrobiony w/g własnych pomysłów i wybudowany własnymi rękoma...

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies