Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

AgnieszkaW 19:38, 26 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie Jolu w Twoim ogrodzie, wysmakowane i eleganckie kompozycje - aż miło było przysiąść na żwirowym tarasie. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
nebel 21:45, 26 cze 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Jolu, trafiłam na Twój wątek po wpisie o hostach

Jestem zauroczona - przede wszystkim klimatem ogrodu, który jak się domyślam stworzyłaś Ty

Nie ma to jak ogród, stworzony z tego "co nam w duszy gra"
Pozdrawiam i bardzo chętnie będę tutaj 'zaglądać'
____________________
Ogród Nebel
Joku 22:00, 26 cze 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Baaaardzo podoba mi się twój ogród. Pozdrawiam Imienniczkę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ewsyg 17:48, 28 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Jolu, Wasz ogród wygląda jakby był stworzony przez matkę naturę a nie ręką człowieka. Cudo, wspaniały klimat, właśnie coś takiego mi się marzy. Ścieżka żwirowa, taka z moich marzeń. Jolu, lekcje pobierałaś chyba u samej bogini piękna i naturalności. Oj, będę częstym gościem u Was, będziecie moją inspiracją .Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jolusia 21:00, 28 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Dziękujemy z przybycie... słowa uznania zawsze wpływają kojąco na nasze serducho...dziękujemy... to lata pracy "metodą prób i błędów" i wyboru najbardziej trafnych rozwiązań dostosowanych do naszego klimatu i ukształtowania terenu... oprócz znanej już nam metody "prób i błędów" stosujemy jeszcze jedną metodę ..." jak się nie ma na to co się lubi - to się lubi to co się ma..."

Nasze motto to ..." codziennie po godzince..." ...

Tak wyglądały oczka w czasie ulewnych deszczów...przelewało się z każdego ...w ostatnim przelewało się do warzywniaka...













____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 21:04, 28 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Obfite opady deszczu sprawiły ,że nasze oczka wypełnione były mocno... na szczęście poziom wody w oczka c wrócił do normalnego...











Pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
AgnieszkaW 21:17, 28 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zaglądam i oczka wodne podglądam - śliczne. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
jolusia 21:43, 28 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
AgnieszkaW na szczęśćie zagrożenie powodziowe już minęło...poziom wody w naszych oczkach wrócił do normalnego...

Moje hosty osiągają rekordowe wielkości... liście sięgają 45-46 cm długości... całe krzaki mają ponad 2,5 metra szerokości...:




A tu mała sesja fotograficzna w zakątku hostowym.... Chciałam pokazać jak ogromne wyrosły moje hosty i przytargałam krzesło z kuchni...to kilka z olbrzymek.../;





____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
reni 21:48, 28 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ależ cudne te hosty..ile je już masz?
____________________
Ogród... reni
jolusia 21:50, 28 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
...a tu już kuchenne metalowe krzesełka ...jako uniwersalny i wielofunkcyjny przedmiot posiadający wszechstronne zastosowanie... : dzisiaj jako ogrodowe kwietniki:





Pozdrawiam Jola.

____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies