Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Mille 11:52, 20 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Dobrze, że akurat pan dzielnicowy nie kręcił się po okolicy Mógłby mieć kilka pytań
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Luki 19:15, 20 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Violu ja w sumie też miałem wielki ubaw bo gdybym nie otwarł miałbym gdzie spać siostra musiałaby zmieniać lokum nie ja

Ewo nawet zabawnie było, lądowanie było na szczęście bezpieczne.

Basiu no troszke się napracowałem i sam się sobie dziwie, że się nie poddałem. Ja zawsze zapraszam do zobaczenia na żywo daleko nie ma. Z tego co pamiętam to rdest obiecałem, ten niski kwitnący na różowo.
Czosnki musze zasypać ziemią

Dorcia zabawne prawda

Anito dziękuje bardzo

Mileno zapewne miałby kilka pytań, ale przynajmniej wiem, że sąsiedzi będą czujnie podglądać zza foranek nie pytając nawet kto próbuje rozbroić okno znieczulica całkowita.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 20:28, 20 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No to fajnych wrażeń dostarczają drzwi wejściowe. Wystarczy, że rzucisz hasłem "Nudzę się". a drzwi się zatrzaskują z kluczem z drugiej strony, hi, hi.
Ja ze swoją wagą i wielkością utknęłabym w tym okienku i byłoby weselej

Podobają mi się Łuki twoje metamorfozy. Jesień, a u ciebie tyle kolorów na rabatach, zupełnie, jakbyś zdjęcia podbarwiał w jakimś programie.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:10, 20 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, zajrzyj do mnie i powiedz, co myślisz? Czy to nie psuje koncepcji? Masz super program, na pierwszy rzut nie pomyślałam, ze to mój plan
____________________
Ogródek Iwony II
Syla 16:04, 21 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nie sposób nic nie napisać .... w metamorfozach widać jakie zmiany poczyniłeś .... niewiarygodnie , że może być tak pięknie ... Dużo pracy i wysiłku ale za taki efekt , warto !!!! cudnie jest
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Milka 16:12, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Luki napisał(a)
Osoby, które śledzą mój wątek przynajmniej od zimy wiedzą, że największa zmiana zaszłą na rabacie przy domu. Po całej zimie planowania, pomocy samej szefowej Danusi, wiosną przystąpiłem do totalnej demolki
Takie krótkie przypomnienie demolki z wiosny.



Teraz porównania jak było w zeszłym roku, a jak jest teraz
Było

Jest


Szok, ale zmiany jestem pełna podziwu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwk4 16:43, 21 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, ja sobie teraz uświadomiłam, że twoje metamorfozy są świeże, tegoroczne. Dla mnie to było lata świetlne temu, czyli zanim ja trafiłam na Ogrodowisko
____________________
Ogródek Iwony II
Kasik 18:16, 21 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183



Ja jestem laik w trawkach i proszę się nie smiać, że nie wiem co to za trawki przy buksikach:

Jeśli możesz, to proszę o podpowiedź.

Bardzo ładnie się komponują.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
nicol21 22:50, 21 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Łukaszu, wielki szacunek dla wykonanej pracy! I już się nie mogę doczekać kolejnych akcji w Twoim wykonaniu!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Sebek 23:05, 21 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Metamorfoza ogrodu powalająca, niesamowite jak może się zmienić ogród w tak krótkim czasie - wystarczą fundusze i uparty człowiek, któremu się chce wyrywać drzewa

A z włamywania do własnego domu się uśmiałem - choć mi też się to raz zdarzyło... Tyle, że to nie był mój dom... Ale więcej nie napiszę, bo dużo osób czyta Twój wątek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies