Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

nawigatorka 11:30, 27 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Priv masz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malgorzata_s... 15:41, 27 sie 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukasz pięknie masz bez względu na to czy w słońcu czy cieniu. Czy o świcie czy w południeRóże fantastyczne,dobrze źe się poprawiły. Moje bonici zbierają się do ponownego tłoczenia ale wolno bardzo
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
siakowa 19:57, 27 sie 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Tez policzyłam doniczki 2
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Luki 23:26, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Łukasz dzięki bardzo

Asiu

Gosiu jeszcze jak tereski sypną kwieciem to będę zadowolony z różanki bo reszta bylinówki strasznie już nędzna i nie podoba mi się... traw strasznie brakuje.

siakowa a ja się pozbyłem wczoraj dwóch, a co
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:28, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oj, ale dzisiaj miałem lenia, totalnie nic nie zrobiłem, nawet do podlewania musiałem się zmusić.
Chociaż na słoneczne wędzenie z przyjemnością się zmusiłem kąpiel słoneczna bardzo satysfakcjonująca
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
siakowa 23:45, 27 sie 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Luki napisał(a)
Oj, ale dzisiaj miałem lenia, totalnie nic nie zrobiłem, nawet do podlewania musiałem się zmusić.
Chociaż na słoneczne wędzenie z przyjemnością się zmusiłem kąpiel słoneczna bardzo satysfakcjonująca
to widzę że nanwiekszos zadziałała magia ostatniego wakacyjnego weekendu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Kacha123 08:19, 28 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Soczyście, kolorowo i pięknie! Pozdrawiam słonecznie
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
asiak 09:52, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Łukasz, ale pięknie jest u Ciebie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
gierczusia 12:49, 28 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Łukasz ja nie wiem , co Ty zapodajesz Twoim roślinom ,że one rosną jak na drożdžach

Co do sprzętu..nie mogłeś kuleeee dostać kosiarki ?? wziėłabym od razu
A teraz ważne kwestie
ot..to tuuu , co to za cudo ??



Ma po prostu " mój kolor "

I jeszcze coś falkę już mam z red barona , tak jak proponowałeś...kulkę przesadziłam bliźej...wg zaleceń ale teraz mam między tymi kulkami fest łyso przewidywałeś tam cuś ??

Aaa... i jeszcze raz dziękuję za rojniki spójrz jak sié cudnie prezentują

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Luki 13:07, 28 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Siakowa dla odmiany dzisiaj nie chce mi się na słońce wyjśc i w cieniu siedzę... i po co znów nie postawiłem na swoim i nie zostawiłem basenu, chociaż raz idealnie by się spisał

Kasiu soczystości już brakuje bo wszystko jakieś takie wybladłe, zapomniałem nawożenia pod koniec lipca i na mojej lichej ziemi widać teraz tego skutki, cóż muszę sobie na przyszły rok sporządzić rozpiskę

Asiu dziękuję bardzo

Elu no teraz to licho już rosną
No widzisz tak już mam z tymi nagrodami jak nie sprzęt, który już mam to babskie kremy wygrywam a co krem do rąk sobie zostawiłem przecież coś z tego trzeba mieć, a cały karton tego był

Jeżówka to odmiana Glowing Dream, stoi nie leży, kwitnie długo i ma wąskie liście dzięki czemu nie dużo miejsca zajmuje. Zaraz wysznupie Ci więcej zdjęć z lipca bo ona troszkę zmienna kolorystycznie od czerwieni po maliny z muśnięciem różem i czort wie jeszcze jakich odcieniów

Po kulki może do zadarnienia by tak dąbrówkę rozłogową, tylko ni wim czy nie będzie za nisko i czy z obrzeżem będzie grało... kurcze mogłem zostawić te piękne kępki z wiosennej demolki.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies