Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

Juzia 13:40, 03 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38537
Hehe... jakby Gosia mieszkała w Kubusiowie to już by wszystko miała zrobione!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
16:08, 03 mar 2015
u Mariaszka podają najlepszy tatar z pstrąga. Skuś się jak jeszcze odwiedzasz to miejsce
barbara_kraj... 18:03, 03 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja całej Rodzince zdrowia życzę
Podejrzewam, że do Kubusiowa specjalny transpost zorganizujesz, bo tyle roślin w domu wyprodukujesz.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
kaisog1 20:25, 03 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Juźka no wiesz, rożnie bywa A w Kubusiowie to sie wyżywać nie będe bo kasy nie ma

Amyma dzięki! Można jak sie jest wariatem ogrodowym Poza tym znalazłam tu wsparcie i kibiców więc było całkiem łatwo W Kubusiowie nie mieszkamy na stałe bo jak napisala Juzia gdyby tak było to pewnie miałabym już wszystko zrobione Idzie to pomału ale idzie W MAriaszku stajemy czasem jak poźno jedziemy coby na obiadek wskoczyć I jeździmy jeszcze do Małdyt "Pod kłobukiem"

Basiu dziękujemy! Transportu specjalnego nie będzie bo z wysiewami nie szaleje w tym roku. Tylko to co trzeba na warzywnik, troszke kwiatów
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
martaibartek 09:46, 04 mar 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gosiu, Bartek mówi, że możesz dzwonić kiedy chcesz. Nie krępuj się i łap za telefon jak będą jakieś problemy/niejasności z Chili

Wstałam, a u nas dziś biało

____________________
Joaska 13:31, 04 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
kaisog1 napisał(a)


Joasia ile ja bym dała za jakąś budowę! Albo jakiś generalny remont! Oooooo matko jakbym się wyżyła!


Gosieńko ja też bym była szczęśliwa z tego że muszę urządzać ... tylko jak kasy brak to takie niedoróbki baaaaardzo wkurzają , a niestety nie da się z nimi nic zrobić tylko musza czekać na swoją kolej, gdyby nie to ..... to trwaj budowo w nieskończoność, mogłabym urządzać i zmieniać ....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kaisog1 22:01, 04 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Martuś hahahha żeby tylko nie żałował swojej decyzji No u nas dzisiaj tez kiepska pogoda była. Szaro buro, deszcz ze śniegiem, wiatr i zimno

Joasia ojjjjjjjjjjjj tak. Brak kasy jest nieziemsko wkurzający a niedoróbki z tym związane potrafia dac w kość Dlatego ja gram w totka (już pewnie majątek na niego wydałam i nic )
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
MirellaB 17:05, 05 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam. Pisałaś na wątku u Matyldy, że masz oczyszczalnię przykrytą jałowcami płozącymi. Czy możesz to pokazać na zdjęciach?
Chyba, że masz to podaj proszę stronę.
Mam ten sam problem, oczyszczalnia na środku trawnika i nie wiem jak to przykryć?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kaisog1 17:38, 05 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A prosze bardzo...

to z roku 2013

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Agatek 18:12, 05 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Witam
dziękuję za odwiedziny
oczarowałaś mnie swoją działką i kolejny raz mazurami
a domek, drewniany, cudowny, moje marzenie
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies